Незабаром з’явиться можливість репосту в Instagram

Instagram, одна з найпопулярніших програм для соціальних мереж у світі, готується запровадити нову функцію. Ця нова функція дозволить користувачам повторно публікувати публікацію, опубліковану іншим користувачем. Цю нову функцію вперше помітив аналітик соціальних мереж Метт Наварра. Наварра поділився знімком екрана цього нового Instagram у Twitter.

На зображенні, яке він опублікував, ви можете побачити звичайні старі вкладки у своєму профілі Instagram. Однак була нова вкладка, яка супроводжує старі вкладки. Вона має позначку «Репости». Ця вкладка збереже всі публікації, які ви повторно опублікували, щоб ви могли легко відрізнити їх від своїх оригінальних публікацій.

Репост в Instagram

Instagram реагує на припущення Instagram Repost

Оскільки в соціальних мережах ширилися припущення, Instagram підтвердив, що вони справді працюють над функцією Instagram Repost. По суті, розробка вже дійшла до фази тестування. У їхній заяві йдеться…

Ми досліджуємо можливість повторно публікувати дописи в стрічці – подібно до того, як ви можете повторно публікувати в магазинах – щоб люди могли ділитися тим, що їх резонує, і щоб оригінальні творці відзначалися за їхню роботу[…] Незабаром ми плануємо перевірити це на невеликій кількості людей.

Попри те, що Twitter і TikTok вже мають власну функцію «Repost», Instagram, схоже, відстає в цьому. Наразі єдиний спосіб поділитися публікаціями в Instagram – це опублікувати їх у своїй історії Instagram. Цей спосіб не такий ефективний, як ті, які використовують Twitter і Tiktok, оскільки історії Instagram зникають через 24 години.

Репост в Instagram

Як працюватиме функція репосту?

Ця нова функція «Repost» дозволить поділитися дописом у каналах Instagram і Reels, щоб ваші підписники могли бачити, прокручуючи свою часову шкалу. Однак оригінальний власник публікації отримає кредит на публікацію.

Функція репосту в Instagram буде в меню поділу всіх публікацій і роликів Instagram. Отже, якщо ви переглядаєте публікацію користувача або Reel, які вам здаються цікавими, ви також можете поділитися ними зі своїми читачами як допис або Reel. Ви навіть можете додати власні підписи перед повторним розміщенням.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Скоро появится возможность репоста в Instagram

Instagram, одна из самых популярных программ для социальных сетей в мире, готовится к внедрению новой функции. Эта новая функция позволит пользователям публиковать публикацию, опубликованную другим пользователем. Эту новую функцию впервые заметил аналитик социальных сетей Мэтт Наварра. Наварра поделился снимком экрана этого нового Instagram в Twitter.

На изображении, которое он опубликовал, можно увидеть обычные старые вкладки в своем профиле Instagram. Однако была новая вкладка, сопровождающая старые вкладки. Она имеет отметку «Репосты». Эта вкладка сохранит все опубликованные публикации, чтобы вы могли легко отличить их от своих оригинальных публикаций.

Репост в Instagram

Instagram реагирует на предположение Instagram Repost

Поскольку в социальных сетях ширились допущения, Instagram подтвердил, что они действительно работают над функцией Instagram Repost. В сущности, разработка уже дошла до фазы тестирования. В их заявлении говорится…

Мы исследуем возможность повторно публиковать сообщения в ленте – подобно тому, как вы можете повторно публиковать в магазинах – чтобы люди могли делиться тем, что их резонирует, и чтобы оригинальные творцы отмечались за их работу. […] людей.

Несмотря на то, что Twitter и TikTok уже имеют собственную функцию Repost, Instagram, похоже, отстает в этом. Единственный способ поделиться публикациями в Instagram – это опубликовать их в своей истории Instagram. Этот способ не так эффективен, как те, которые используют Twitter и Tiktok, поскольку истории Instagram исчезают через 24 часа.

Репост в Instagram

Как будет работать функция репоста?

Эта новая функция «Repost» позволит поделиться сообщениями в каналах Instagram и Reels, чтобы ваши подписчики могли видеть, прокручивая свою временную шкалу. Однако оригинальный держатель публикации получит кредит на публикацию.

Функция репоста в Instagram будет в меню раздела всех публикаций и роликов Instagram. Итак, если вы просматриваете публикацию пользователя или Reel, которые вам кажутся интересными, вы также можете поделиться ими со своими читателями как сообщение или Reel. Вы даже можете добавить свои подписи перед повторным размещением.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua