Garmin висміює Apple Watch 8 Ultra

Хоча серія iPhone 14 Pro була в центрі уваги на останньому заході Apple, багато інших продуктів теж варті нашої уваги, і Apple Watch 8 Ultra безперечно серед них. Він вважається найпотужнішим розумним годинником в історії Apple. Цей продукт може похвалитися великим екраном, підвищеною яскравістю, підтримкою двочастотного GPS тощо. Загалом його можна віднести до категорії спортивних годинників для активного відпочинку.

Характеристики Apple Watch 8 Ultra

Окрім згаданих вище функцій, Apple Watch 8 Ultra також оснащено функцією ЕКГ, яка може контролювати рівень кисню в крові та сповіщення про частоту серцевих скорочень. З’явився новий датчик температури тіла для жіночого здоров’я.

Ось і виходить, що, з одного боку, ми маємо справу із захищеним смартфоном із відповідними характеристиками. А з іншого боку, ідеально підходить для моніторингу здоров’я. Якщо об’єднати ці два варіанти, ми маємо всі підстави стверджувати, що це найпрофесійніший розумний годинник з моменту його запуску.

Розумний годинник Garmin

Однією з переваг Apple Watch 8 Ultra є акумулятор. Компанія доводить, що він може працювати протягом 36 годин при звичайному використанні та до 60 годин після ввімкнення режиму низького енергоспоживання. Для шанувальників Apple це може здатися гламурним. Але для тих, хто знає багато про розумні годинники, це смішне оголошення. Наприклад, Garmin не вважає, що це функція, яка заслуговує похвали. Garmin каже, що вони вимірюють час автономної роботи своїх розумних годинників місяцями, а не годинами.

ринок розумних годинників

Навіть якщо так, це не робить Garmin кращим брендом розумних годинників, ніж Apple. Згідно з останніми повідомленнями, Apple все ще домінує на ринку розумних годинників — у другому кварталі 2022 року компанія з Купертіно захопила 26,4% ринку. При цьому їй вдалося відвантажити понад 8,4 мільйона одиниць — зростання в річному обчисленні становить 6%. Що стосується свого конкурента, Garmin займає лише 1,7% частки ринку, продавши 1,9 мільйона одиниць. Що ще гірше, його зниження в річному обчисленні становить 11%. Тож кого хвилює, скільки прослужать ваші розумні годинники?

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Garmin высмеивает Apple Watch 8 Ultra

Хотя серия iPhone 14 Pro была в центре внимания на последнем мероприятии Apple, многие другие продукты тоже достойны нашего внимания, и Apple Watch 8 Ultra бесспорно среди них. Он считается самыми мощными умными часами в истории Apple. Этот продукт может похвастаться большим экраном, повышенной яркостью, поддержкой двухчастотного GPS. В общем, его можно отнести к категории спортивных часов для активного отдыха.

Характеристики Apple Watch 8 Ultra

Помимо вышеперечисленных функций, Apple Watch 8 Ultra также оснащен функцией ЭКГ, которая может контролировать уровень кислорода в крови и уведомление о частоте сердечных сокращений. Появился новый датчик температуры тела для женского здоровья.

Вот и выходит, что, с одной стороны, мы имеем дело с защищенным смартфоном с соответствующими характеристиками. А с другой стороны, идеально подходит для мониторинга здоровья. Если объединить эти два варианта, мы имеем все основания утверждать, что это самые профессиональные часы с момента его запуска.

Розумний годинник Garmin

Одним из преимуществ Apple Watch 8 Ultra является аккумулятор. Компания доказывает, что может работать в течение 36 часов при обычном использовании и до 60 часов после включения режима низкого энергопотребления. Для любителей Apple это может показаться гламурным. Но для тех, кто знает многое о умных часах, это смешное объявление. Например, Garmin не считает, что это функция, заслуживающая похвалы. Garmin говорит, что они измеряют время автономной работы своих умных часов месяцами, а не часами.

ринок розумних годинників

Даже если да, это не делает Garmin лучшим брендом умных часов, чем Apple. Согласно последним сообщениям Apple все еще доминирует на рынке умных часов – во втором квартале 2022 года компания из Купертино захватила 26,4% рынка. При этом ей удалось отгрузить более 8,4 миллиона единиц — рост в годовом исчислении составляет 6%. Что касается своего конкурента, Garmin занимает лишь 1,7% доли рынка, продав 1,9 миллиона единиц. Что еще хуже, его понижение в годовом исчислении составляет 11%. Кого волнует, сколько прослужат ваши умные часы?

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua