ТОП-7 нових функцій Android 13

Нова операційна система Android 13 є останнім прикладом постійних зусиль Google щодо вдосконалення своїх послуг. Вони включили нові функції, які допоможуть вам ефективніше використовувати свій смартфон для спілкування, розваг і продуктивності. Всього в Android щойно з’явилося сім нових функцій.Android

Нові функції Android для спільного використання та продуктивності

Ми висвітлюємо кілька інновацій Android 13, які пов’язані зі спільним використанням певних служб і значно підвищують продуктивність.

https://www.youtube.com/watch?v=qOVebetilXY

Оновлення віджетів Google Drive і Google Keep

Ще одна нова інновація Google — це оновлений віджет хмарного сховища, який дозволяє отримувати доступ до файлів Google Docs, Google Slides і Google Sheets одним дотиком, оскільки кожна з цих служб має власну кнопку на початковому екрані. Крім того, створювати нотатки, нагадування та списки справ стає простіше завдяки переробленому віджету Keep і збільшеному розміру шрифту.

Ефективніше використовуйте свої пристрої на Android

Ви можете швидко та безпечно обмінюватися файлами між телефонами Android, планшетами та Chromebook за допомогою Near Share. У результаті ви можете передавати теки, зображення та фільми між пристроями.

Якщо ви хочете передавати файли між ними, вам просто потрібно вибрати в меню пристрої Android, які ввійшли у ваш обліковий запис Google. Це працює навіть при вимкненому екрані. Незабаром буде доступна найновіша функція Google.

Google Meet

Спільний досвід у Google Meet є одним із покращень сервісу. Це дозволяє вам транслювати відео YouTube і брати участь в іграх для кількох гравців у режимі реального часу з до 100 членами вашої родини, друзями чи будь-ким іншим на ваш вибір. У результаті ви можете провести день зі своїми коханими, навіть якщо ви окремо. Пристрої та планшети Android уже почали отримувати цю можливість.

Крім того, ви можете використовувати кілька закріплень, щоб налаштувати свій досвід і полегшити взаємодію з людьми, які вам не байдужі, налаштувавши екран, щоб зосередитися на них.

Зробіть свій досвід більш унікальним з Android

В Android 13 є багато нових функцій, призначених для персоналізації взаємодії з користувачем і покращення спілкування емодзі, тому нижче ми розглянемо найважливіші з них.

https://www.youtube.com/watch?v=NGvwKanKdL8

За допомогою Emojify знайдіть ідеальні смайли

Одна з нових функцій Google дозволить вам пояснити, що ви маєте на увазі під ідеальним емодзі, оскільки інколи простіше описати себе емодзі, ніж словами. Тепер ви можете перетворювати свої слова на Gboard на емодзі. Просто введіть речення, виберіть вибраний дизайн на Emojify, а потім натисніть «Надіслати», щоб додати відповідний чарівний емодзі, щоб поділитися з ким забажаєте.

Тепер він доступний у бета-версії Gboard англійською мовою та незабаром буде доступний у стабільній версії. Щоб побачити це іншими мовами, нам доведеться почекати довше.

Emoji Кухня

Тепер ви можете об’єднати свої улюблені смайли з новою кухнею Emoji, які доступні як наклейки Gboard.

Зробіть свій годинник Wear OS унікальним

Одним дотиком пальця Wear OS дає змогу вибрати інформацію, яка вам потрібна для повсякденної діяльності. Тепер ви можете продиктувати нотатку або контрольний список зі свого зап’ястка за допомогою нової функції в Keep. Ви також можете керувати нотатками та контрольними списками, створеними на інших пристроях, зі свого годинника.

Наче цього недостатньо, Bitmoji з’явиться на екрані вашого годинника швидше, ніж ви думаєте. У результаті ви можете створити свій власний унікальний аватар для носіння на зап’ясті та змінювати його вираз залежно від навколишнього середовища, рівня вашої активності чи часу доби.

Нові корисні інструменти доступності Android

Звукові сповіщення в Миттєвій транскрипції та сповіщеннях можуть розпізнавати важливі домашні шуми, як-от пожежна сигналізація, протікання води та стукіт у двері, і попереджати вас, коли вони виникають, щоб спростити життя глухих і людей із вадами слуху.

Якщо ви носите навушники або розумний годинник, ви отримуватимете сповіщення про ці звуки за допомогою вібрації або миготливого світла. Що особливо корисно для тих, хто має втрату слуху.

Крім того, ви можете додати власні звуки до бібліотеки сповіщень за допомогою налаштованих звуків. Збережіть їх для використання в майбутніх сповіщеннях.

У Google TV аудіоописи описують візуальну інформацію в реальному часі, щоб ви нічого не пропустили. Це робиться з урахуванням сліпих і слабозорих. Тепер Google Assistant спрямовує вас до підібраної колекції фільмів на Google TV зі звуковими описами.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

ТОП-7 новых функций Android 13

Новая операционная система Android 13 является последним примером постоянных усилий Google по усовершенствованию своих услуг. Они включили новые функции, которые помогут вам более эффективно использовать свой смартфон для общения, развлечений и производительности. Всего у Android только что появилось семь новых функций.

Android

Новые функции Android для совместного использования и производительности

Мы освещаем несколько инноваций Android 13, связанных с совместным использованием определенных служб и значительно повышающих производительность.

https://www.youtube.com/watch?v=qOVebetilXY

Обновление виджетов Google Drive и Google Keep

Еще одна новая инновация Google – это обновленный виджет облачного хранилища, позволяющий получать доступ к файлам Google Docs, Google Slides и Google Sheets одним касанием, поскольку каждая из этих служб имеет свою кнопку на начальном экране. Кроме того, создавать заметки, напоминания и списки дел становится проще благодаря переработанному виджету Keep и увеличенному размеру шрифта.

Более эффективно используйте свои устройства на Android

Вы можете быстро и безопасно обмениваться файлами между телефонами Android, планшетами и Chromebook с помощью Near Share. В результате вы можете передавать папки, изображения и фильмы между устройствами.

Если вы хотите передавать файлы между ними, вам просто нужно выбрать в меню устройства Android, которые вошли в ваш аккаунт Google. Это работает даже при выключенном экране. В скором времени будет доступна новейшая функция Google.

Google Meet

Совместный опыт Google Meet является одним из улучшений сервиса. Это позволяет вам транслировать видео YouTube и участвовать в играх для нескольких игроков в режиме реального времени со 100 членами вашей семьи, друзьями или кем-либо другим по вашему выбору. В результате вы можете провести день со своими любимыми, даже если вы в отдельности. Устройства и планшеты Android уже начали получать эту возможность.

Кроме того, вы можете использовать несколько закреплений, чтобы настроить свой опыт и облегчить взаимодействие с людьми, которые вам не безразличны, настроив экран, чтобы сосредоточиться на них.

Сделайте свой опыт более уникальным с Android

У Android 13 есть много новых функций, предназначенных для персонализации взаимодействия с пользователем и улучшения общения эмодзи, поэтому ниже мы рассмотрим самые важные из них.

https://www.youtube.com/watch?v=NGvwKanKdL8

С помощью Emojify найдите идеальные смайлы

Одна из новых функций Google позволит вам объяснить, что вы подразумеваете под идеальным эмодзи, поскольку иногда проще описать себя эмодзи, чем словами. Теперь вы можете превращать свои слова в Gboard в эмодзи. Просто введите предложение, выберите выбранный дизайн на Emojify, а затем нажмите «Отправить», чтобы добавить соответствующий волшебный эмодзи, чтобы поделиться с кем пожелаете.

Теперь он доступен в бета-версии Gboard на английском и скоро будет доступен в стабильной версии. Чтобы увидеть это на других языках, нам придется подождать дольше.

Emoji Кухня

Теперь вы можете объединить свои любимые смайлики с новой кухней Emoji, которые доступны как наклейки Gboard.

Сделайте свои часы Wear OS уникальным

Одним касанием пальца Wear OS позволяет выбрать информацию, необходимую для повседневной деятельности. Теперь вы можете продиктовать заметку или контрольный список из своего запястья с помощью новой функции в Keep. Можно также управлять заметками и контрольными списками, созданными на других устройствах, из своих часов.

Как будто этого недостаточно, Bitmoji появится на экране ваших часов быстрее, чем вы думаете. В результате вы можете создать свой собственный уникальный аватар для ношения на запястье и изменять его выражение в зависимости от окружающей среды, уровня активности или времени суток.

Новые полезные инструменты доступности Android

Звуковые оповещения в мгновенной транскрипции и уведомлениях могут распознавать важные домашние шумы, такие как пожарная сигнализация, протекание воды и стук в дверь, и предупреждать вас, когда они возникают, чтобы упростить жизнь глухих и слабослышащих.

Если вы носите наушники или умные часы, вы будете получать уведомления об этих звуках с помощью вибрации или мигающего света. Что особенно полезно для тех, кто имеет потерю слуха.

Кроме того, вы можете добавить собственные звуки в библиотеку уведомлений с помощью настроенных звуков. Сохраните их для использования в будущих уведомлениях.

В Google TV аудиоописания описывают визуальную информацию в реальном времени, чтобы вы ничего не пропустили. Это делается с учетом слепых и слабовидящих. Теперь Google Assistant направляет вас в подобранную коллекцию фильмов на Google TV со звуковыми описаниями.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua