Веселі меми про нову серію iPhone 14

Попри те, що Apple щойно представила свою нову серію смартфонів iPhone 14, шанувальники та користувачі мережі вже почали створювати та ділитися жартівливими мемами про нову флагманську лінійку компанії на Twitter.

Після презентації смартфонів серії iPhone 14 люди в соціальних мережах почали ділитися різними мемами, деякі з яких стали вірусними.

Після того, як Apple анонсувала серію iPhone 14, шанувальники поділилися веселими мемами

iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max

Цього року iPhone 14 Pro та iPhone 14 Max відмовляються від звичного вирізу на користь вирізу у формі таблетки Dynamic Island. Схожість вирізу з фігуркою з відомої онлайн-гри Among Us до презентації ніхто не відзначає. Але він швидко набув популярності в Twitter.

За винятком США, вартість нової серії iPhone 14 вища, ніж iPhone 13, на 10-30%. Користувачі активно обговорюють цю тему. Стверджуючи, що для покупки iPhone 14 Pro Max їм доведеться продати нирку або легені.

Звичайний iPhone 14 зберіг той самий процесор A15 Bionic, камеру та виїмку, що й iPhone 13 минулого року. У цьому контексті зростає популярність різних мемів, які вказують на відсутність змін у новій моделі.

Як і попередні випуски Apple iPhone у минулому, щойно найновіший iPhone стане офіційним. Багато користувачів iPhone скаржилися, що їхні старі iPhone стають повільнішими після встановлення останнього оновлення iOS. Після вчорашньої презентації Apple iPhone 14 користувач Twitter @insanetweet опублікував імітаційне відео. Показують, скільки часу потрібно для завантаження iPhone.

Жінка, яка танцює на відео, явно заїкається, що свідчить про те, що продуктивність їх iPhone X сповільнилася. Відтоді твіт отримав понад 200 тисяч лайків. Це вказує на те, що багато користувачів iPhone також вважають, що з ними відбувається те саме.

Власники старих iPhone можуть відчути такий же ефект. Коли люди вважають, що їхні старі iPhone повільніші та менш надійні, коли вони бачать новий iPhone. Попри те, що Apple раніше заявляла в суді, що роками раніше навмисно сповільнювала роботу старих iPhone.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Веселые мемы о новой серии iPhone 14

Несмотря на то, что Apple представила свою новую серию смартфонов iPhone 14, поклонники и пользователи сети уже начали создавать и делиться шутливыми мемами о новой флагманской линейке компании на Twitter.

После презентации смартфонов серии iPhone 14 люди в социальных сетях начали делиться разными мемами, некоторые из которых стали вирусными.

После того как Apple анонсировала серию iPhone 14, поклонники поделились веселыми мемами

iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max

В этом году iPhone 14 Pro и iPhone 14 Max отказываются от привычного выреза в пользу выреза в виде таблетки Dynamic Island. Сходство выреза с фигуркой из известной онлайн игры Among Us до презентации никто не отмечает. Но он быстро приобрел популярность в Twitter.

Кроме США, стоимость новой серии iPhone 14 выше, чем iPhone 13, на 10-30%. Пользователи активно обсуждают эту тему. Утверждая, что для покупки iPhone 14 Pro Max им придется продать почку или лёгкие.

Обычный iPhone 14 сохранил тот же процессор A15 Bionic, камеру и выемку, что и iPhone 13 в прошлом году. В этом контексте растет популярность разных мемов, указывающих на отсутствие изменений в новой модели.

Как и предыдущие выпуски Apple iPhone в прошлом, как только новейший iPhone станет официальным. Многие пользователи iPhone жаловались, что их старые iPhone становятся медленнее после установки последнего обновления iOS. После вчерашней презентации Apple iPhone 14 пользователь Twitter @insanetweet опубликовал имитационное видео. Показывают, сколько времени нужно для скачивания iPhone.

Танцующая на видео женщина явно заикается, что свидетельствует о том, что производительность их iPhone X замедлилась. С тех пор твит получил более 200 тысяч лайков. Это указывает на то, что многие пользователи iPhone также считают, что с ними происходит то же самое.

Владельцы старых iPhone могут ощутить такой же эффект. Когда люди считают, что их старые iPhone медленнее и менее надежны, когда они видят новый iPhone. Несмотря на то, что Apple ранее заявляла в суде, что годами ранее намеренно замедляла работу старых iPhone.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua