У iPhone 14 Pro Max відсутні функції телефонів Android

На це чекав весь світ, блогери писали про це, письменники писали, ютубери знімали про це відео. Ми бачили багато зображень цього, і Apple, нарешті, анонсувала останню версію свого смартфона iPhone 14, 14 Plus 14 Pro та iPhone 14 Pro Max із найвищими функціями.

iPhone 14 Pro Max приніс одну з найбільших змін в історії iPhone. Багато людей все ще скептично ставляться до змін, які відбулися з iPhone 14 Pro Max. Ми виділимо всі зміни та пояснимо їх у цій статті. Це має допомогти вам вирішити, чи варто оновлення, чи ні.

Функції iPhone 14 Pro max

Перед анонсом багато інформаторів зробили багато прогнозів щодо цього. Хтось мав рацію, хтось помилявся, а є деякі особливості, які ніхто навіть не бачив. Я вважаю, що саме це робить Apple найкращою компанією з питань конфіденційності. Ви просто не можете знати все.

Під час презентації Apple розповіла про багато функцій, які привернули нашу увагу. Деякі з цих функцій справді посилять конкуренцію та створять багато проблем для телефонів Android з точки зору частки ринку. Тому ми обговоримо найкращі з них тут. Ваше рішення оновити, не оновити чи перейти з Android на iOS значною мірою залежатиме від цих нових функцій.

Основні характеристики iPhone 14 Pro Max

1. Камера на 48 мегапікселів: Деякі з вас можуть сміятися, побачивши це. Деякі матимуть 48 мегапікселів, ви жартуєте? Є багато телефонів Android зі значно більшою роздільною здатністю. Тому Android не має турбуватися про це. Ну дозвольте мені пояснити. Перш за все, ми всі знаємо, що iPhone має одну з найкращих камер мобільних телефонів. Конкуруючи з Huawei, Samsung, Xiaomi тощо, які мають більшу кількість мегапікселів, ніж iPhone. Різниця тут досить велика, що навіть не повинно бути конкуренцією.

Функції Iphone 14 Pro Max

Наприклад, нині панівний король камер Huawei Huawei P50 Pro оснащений основною камерою на 50 Мп. Galaxy S22 Ultra від Samsung оснащений основною камерою на 108 Мп, Xiaomi 12S Ultra має 50-мегапіксельний об’єктив Leica, а iPhone 13 Pro Max — лише 12-мегапіксельний основний об’єктив. З усім тим, iPhone може конкурувати з усіма найкращими моделями камер. Якщо Apple могла зробити це лише за допомогою 12-мегапіксельної камери, тоді вгадайте, що вони також можуть зробити з 48-мегапіксельною камерою.

Функції безпеки iPhone серії 14

2. Виявлення збоїв: Ви бачите, що Apple намагається зробити тут? Вони дбають про те, щоб більшість користувачів старих iPhone перейшли на iPhone 14. Не тільки вони, ця функція, безумовно, змусить деяких користувачів Android також перейти на iPhone. Тут мова йде про безпеку і кожен дбає про свою безпеку. Ця функція може виявляти, коли ви рухаєтесь на високій швидкості, наприклад, керуєте автомобілем, їдете на мотоциклі чи навіть на велосипеді. Якщо по дорозі щось піде не так, і ви впадете або потрапите в аварію, ваш телефон автоматично викличе екстрену допомогу через 10 секунд. Ця ексклюзивна функція для iPhone та Apple Watch 8 серії, безумовно, може призвести до зниження частки ринку телефонів Android.

Функції iPhone 14 Pro Max

3. Супутникова служба: Ще однією чудовою перевагою серії iPhone 14 була б ця функція. Кожен, хто любить подорожувати, почуватиметься безпечніше, ніж будь-коли, якщо матиме з собою iPhone 14 Pro Max. Я маю на увазі, що ви більше не можете заблукати або вийти за межі зони покриття. Завдяки технології Sky Piercing, яку ви використовуєте на iPhone 14. Завдяки супутниковій службі ви можете надсилати й отримувати екстрені повідомлення та викликати допомогу, коли ви заблукали в капоті. Крім того, оскільки це супутникова служба обміну повідомленнями, ваше точне місцеперебування також можуть визначити рідні та друзі. Тож ви можете випити вина й спокійно чекати, знаючи, що супутникова служба вашого iPhone вас підтримає.

Супутниковий режим

Про цю функцію iPhone 14 Pro Max говорять у всьому місті

4. Динамічний острів: І зараз це головний пункт продажу. Схоже, що чим більше Android намагається виглядати та поводитися як iOS, тим більше iOS віддаляється від Android. Apple вирішила назавжди відмовитися від виїмки та замінити її центральним вирізом у формі таблетки. Але цього разу вони зробили з ним щось справді круте. Те, чого ніхто не очікував від Apple. Було так багато чуток про особливості останнього iPhone напередодні дати запуску. Але небагато людей могли це передбачити. Тому Apple вирішила перемістити верхні сповіщення в більш інтерактивну область. Незалежно від того, чи це нове повідомлення, яке ви отримали, відтворення музики, підключення до зарядного пристрою тощо. Усі сповіщення тепер показуватимуться з красивою анімацією навколо виїмки.

Динамічний острів

Багато людей не дуже люблять виїмки та вирізи, оскільки вважають, що вони відвертають увагу на їхніх телефонах. Але те, що Apple зробила з цим вирізом, буде дуже корисним. Настільки корисний, що ви не хотіли б, щоб вони коли-небудь його знімали. Я вважаю це початком чогось нового, нової ери щодо того, як сповіщення показуватимуться на вашому телефоні.

Підсумовуючи, я очікую, що серія iPhone 14 стане одним із найбільш продаваних iPhone за всю історію. Крім перерахованих вище функцій, iPhone 14 Pro Max має інші функції, про які варто згадати. Але виняткові функції, перелічені вище, схоже, можуть викликати переполох на ринку телефонів Android.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

У iPhone 14 Pro Max отсутствуют функции телефонов Android

Этого ждал весь мир, блоггеры писали об этом, писатели писали, ютуберы снимали об этом видео. Мы видели много изображений этого, и Apple наконец анонсировала последнюю версию своего смартфона iPhone 14, 14 Plus 14 Pro и iPhone 14 Pro Max с самыми высокими функциями.

iPhone 14 Pro Max принес одно из величайших изменений в истории iPhone. Многие люди все еще скептически относятся к изменениям, произошедшим с iPhone 14 Pro Max. Мы выделим все изменения и объясним их в этой статье. Это должно помочь вам решить, стоит обновляться или нет.

Функції iPhone 14 Pro max

Перед анонсом многие информаторы сделали много прогнозов на этот счет. Кто был прав, кто ошибался, а есть некоторые особенности, которые никто даже не видел. Я считаю, что именно это делает Apple лучшей компанией по конфиденциальности. Вы просто не можете знать все.

Во время презентации Apple рассказала о многих функциях, которые привлекли наше внимание. Некоторые из этих функций действительно усугубит конкуренцию и создадут много проблем для телефонов Android с точки зрения доли рынка. Поэтому мы обсудим самые лучшие из них здесь. Ваше решение обновить, не обновить или перейти с Android на iOS будет в значительной степени зависеть от этих новых функций.

Основные характеристики iPhone 14 Pro Max

1. Камера на 48 мегапикселей: Некоторые из вас могут смеяться при виде этого. У некоторых будет 48 мегапикселей, вы шутите? Есть много телефонов Android со значительно большим разрешением. Поэтому Android не должен беспокоиться об этом. Ну, позвольте мне объяснить. Прежде всего мы все знаем, что iPhone имеет одну из лучших камер мобильных телефонов. Конкурируя с Huawei, Samsung, Xiaomi и т.д., которые имеют больше мегапикселей, чем iPhone. Разница здесь достаточно велика, что даже не должно быть конкуренцией.

Функції Iphone 14 Pro Max

К примеру, ныне господствующий король камер Huawei P50 Pro оснащен основной камерой на 50 Мп. Galaxy S22 Ultra от Samsung оснащен основной камерой на 108 Мп, Xiaomi 12S Ultra имеет 50-мегапиксельный объектив Leica, а iPhone 13 Pro Max – только 12-мегапиксельный основной объектив. Со всем тем iPhone может конкурировать со всеми лучшими моделями камер. Если Apple могла сделать это только с помощью 12-мегапиксельной камеры, то угадайте, что они также могут сделать с 48-мегапиксельной камерой.

Функции безопасности iPhone серии 14

2. Выявление сбоев: Вы видите, что Apple пытается сделать здесь? Они заботятся о том, чтобы большинство пользователей подержанных iPhone перешли на iPhone 14. Не только они, эта функция, безусловно, заставит некоторых пользователей Android также перейти на iPhone. Здесь речь идет о безопасности и каждый заботится о своей безопасности. Эта функция может обнаруживать, когда вы двигаетесь на высокой скорости, например, управляете автомобилем, едете на мотоцикле или даже на велосипеде. Если по дороге что-то пойдет не так, и вы впадете или попадете в аварию, телефон автоматически вызовет экстренную помощь через 10 секунд. Эта эксклюзивная функция для iPhone и Apple Watch 8 серии, безусловно, может привести к снижению доли рынка телефонов Android.

Функції iPhone 14 Pro Max

3. Спутниковая служба: Еще одним отличным преимуществом серии iPhone 14 была бы эта функция. Каждый, кто любит путешествовать, будет чувствовать себя безопаснее, чем когда-либо, если будет иметь с собой iPhone 14 Pro Max. Я имею в виду, что вы больше не можете заблудиться или выйти за пределы зоны покрытия. Благодаря технологии Sky Piercing, которую вы используете на iPhone 14. Благодаря спутниковой службе вы можете отправлять и получать экстренные сообщения и вызвать помощь, когда вы заблудились в капоте. Кроме того, поскольку это спутниковая служба обмена сообщениями, ваше точное местонахождение также могут определить родные и друзья. Вы можете выпить вина и спокойно ждать, зная, что спутниковая служба вашего iPhone вас поддержит.

Супутниковий режим

Об этой функции iPhone 14 Pro Max говорят по всему городу

4. Динамический остров: И сейчас это главный пункт продаж. Похоже, чем больше Android пытается выглядеть и вести себя как iOS, тем больше iOS удаляется от Android. Apple решила навсегда отказаться от выемки и заменить ее центральным вырезом в форме таблетки. Но на этот раз они сделали с ним что-то действительно крутое. То, чего никто не ожидал от Apple. Было так много слухов об особенностях последнего iPhone в преддверии даты запуска. Но немногие могли это предвидеть. Поэтому Apple решила переместить верхние уведомления в более интерактивную область. Независимо от того, получено ли это новое сообщение, воспроизведение музыки, подключение к зарядному устройству и т.д. Все оповещения будут теперь показываться с красивой анимацией вокруг выемки.

Динамічний острів

Многие не очень любят выемки и вырезы, поскольку считают, что они отвлекаются на их телефонах. Но то, что Apple сделала с этим вырезом, будет очень полезно. Настолько полезно, что вы не хотели бы, чтобы они когда-нибудь его снимали. Я считаю это началом чего-то нового, новой эры относительно того, как уведомления будут отображаться на вашем телефоне.

Подытоживая, я ожидаю, что серия iPhone 14 станет одним из самых продаваемых iPhone за всю историю. Помимо вышеперечисленных функций, iPhone 14 Pro Max имеет другие функции, о которых стоит упомянуть. Но исключительные функции, вышеперечисленные, похоже, могут вызвать переполох на рынке телефонов Android.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua