Tesla поставить понад 500 000 електромобілів у 4 кварталі

Аналітик Global Equities Research прогнозує, що цього року Tesla створить «рекордний квартал постачання». Згідно зі звітом, компанія поставить понад 500 000 електромобілів у четвертому кварталі цього року. Згідно з поточними звітами, постачання знову досягнуть нових максимумів, бо аналітик, який відвідав фабрику Tesla у Фремонті, очікує, що фабрика поставить 145 000 електромобілів у четвертому кварталі. Shanghai Gigafactory поставила 246 000 автомобілів, тоді як Berlin Gigafactory і Texas Gigafactory поставили по 60 000 автомобілів кожна. Загалом чотири заводи поставили 511 000 автомобілів.

Tesla Model Y

Хоча третій квартал ще не закінчився, виробництво та постачання Tesla в цьому кварталі все ще невідомі. Аналітики вважають, що в четвертому кварталі буде поставлено 511 000 автомобілів, що встановить новий максимум для квартального постачання Tesla. Наразі компанія має найвищі квартали виробництва та постачання, відповідно, у четвертому кварталі минулого року та першому кварталі цього року. У четвертому кварталі минулого року вона виготовила 305 840 автомобілів і поставив 308 600 автомобілів. У першому кварталі цього року було вироблено 305 400 автомобілів і поставлено понад 310 000 автомобілів.

Виробництво Tesla величезне

Четвертий квартал зазвичай є найвищим кварталом для квартального виробництва та постачання Tesla щороку. Оскільки Berlin Gigafactory та Texas Gigafactory ввели в експлуатацію та збільшили виробничі потужності, а виробництво Shanghai Gigafactory та фабрики у Фремонті продовжувало збільшуватися, не дивно, що воно знову досягло нового максимуму в четвертому кварталі цього року.

Але чи зможе Tesla поставити понад 500 000 електромобілів у четвертому кварталі цього року, як очікують аналітики, залежить від того, чи буде порушено ланцюжок постачання. Нагадаємо, що протягом останніх кількох кварталів спостерігається сильний дефіцит запчастин. Багато великих компаній, таких як Tesla, обходять цю проблему.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
3
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Tesla поставит более 500 000 электромобилей в 4 квартале

Аналитик Global Equities Research прогнозирует, что в этом году Tesla создаст “рекордный квартал поставки”. Согласно отчету, компания поставит более 500 000 электромобилей в четвертом квартале этого года. Согласно текущим отчетам, поставки снова достигнут новых максимумов, потому что аналитик, посетивший фабрику Tesla во Фремонте, ожидает, что фабрика поставит 145 000 электромобилей в четвертом квартале. Shanghai Gigafactory поставила 246 000 автомобилей, в то время как Berlin Gigafactory и Texas Gigafactory поставили по 60 000 автомобилей каждая. В общей сложности четыре завода поставили 511 000 автомобилей.

Tesla Model Y

Хотя третий квартал еще не истек, производство и поставка Tesla в этом квартале все еще неизвестны. Аналитики считают, что в четвертом квартале будет поставлено 511 тысяч автомобилей, что установит новый максимум для квартальной поставки Tesla. В настоящее время компания имеет самые высокие кварталы производства и поставок, соответственно, в четвертом квартале прошлого года и первом квартале этого года. В четвертом квартале прошлого года она произвела 305 840 автомобилей и поставила 308 600 автомобилей. В первом квартале этого года было произведено 305 400 автомобилей и поставлено более 310 000 автомобилей.

Производство Tesla огромно

Четвертый квартал обычно является самым высоким кварталом для квартального производства и поставок Tesla ежегодно. Поскольку Berlin Gigafactory и Texas Gigafactory ввели в эксплуатацию и увеличили производственные мощности, производство Shanghai Gigafactory и фабрики во Фремонте продолжало увеличиваться, не удивительно, что оно вновь достигло нового максимума в четвертом квартале этого года.

Но сможет ли Tesla поставить более 500 000 электромобилей в четвертом квартале этого года, как ожидают аналитики, зависит от того, будет ли нарушена цепочка поставки. Напомним, что за последние несколько кварталов наблюдается сильный дефицит запчастей. Многие крупные компании, такие как Tesla, обходят эту проблему.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua