Ці окуляри AR перетворять ваш автомобіль на кінотеатр

Пройшли ті часи, коли ми використовували автомобілі в основному для переміщення товарів і людей з одного місця в інше. Автомобільна промисловість розвивається дуже швидко, а речі змінюються набагато швидше, ніж ми очікували. У той час як нові компанії постійно розвиваються з новими технологіями, чинні також роблять усе можливе, щоб зробити крок далі. Власне кажучи, навіть сторонні компанії активізували свої ігри в цій сфері, щоб отримати шматок пирога. Одна компанія розробила окуляри AR, які можуть перетворити ваш автомобіль на кінотеатр.

Окуляри AR

Як з’явилися ці окуляри AR

У 2021 році генеральний директор Nio Вільям Лі представив автомобільну доповнену реальність (AR), яка змогла відтворити приблизно 130-дюймовий екран у радіусі 4 метрів. На момент презентації це виглядало лише як приваблива новинка, яка так і не побачить світ. І ось денне світло нарешті дало простір цій мрії в реальність.

Сьогодні ми маємо повністю робочі автомобільні окуляри доповненої реальності, які не лише мають гарний вигляд, але й працюють як магія. Ці нові окуляри AR окуляри називають Nio Air Glasses. Наразі вони працюють лише з вибраними транспортними засобами Nio. Підтримувані транспортні засоби – це ті, на яких на цей момент встановлено найновіше програмне забезпечення NT 2.0. Тим, хто може оновити свої транспортні засоби до найновішого системного програмного забезпечення, також пощастить працювати з новими окулярами AR. Наразі програмне забезпечення NT 2.0 працює лише на Nio ET5. Це означає, що окуляри AR будуть повністю працювати в Nio ET5 з коробки.

Окуляри AR

Підтримувані та непідтримувані автомобілі для окулярів AR

Користувачі останніх автомобілів, таких як Nio ET7 та ES7, мають можливість оновити свої автомобілі до NT 2.0, щоб мати можливість використовувати окуляри AR. На жаль, старим транспортним засобам на основі NT 1.0 доведеться залишитися позаду. До таких автомобілів належать Nio ES8, ES6 та ET6.

До появи сервісу AR велика бібліотека фільмів Nio була доступна лише для використання на екранах їхніх автомобілів. Окуляри доповненої реальності виведуть ваші враження від перегляду кіно на абсолютно новий рівень. Зараз ви можете насолоджуватися 260 фільмами з підтримкою Dolby Atmos і 20 3D-фільмами. День у день бібліотека фільмів продовжує зростати.

Нова служба AR, яка працює з окулярами Nio AR, називається PanoCinema. Ця пара є лише частиною дуже великої екосистеми, яка росте дуже швидкими темпами.

PanoCinema контролюється виключно системою Air Smart Ring. Ця система була запущена для роботи разом з NOLO. NOLO — технічна компанія, яка спеціалізується на створенні пристроїв доповненої та віртуальної реальності.

Окуляри AR

Як керують окулярами AR

До кільця Air Smart додається інтерактивна панель. Панель допомагає вам проводити пальцем і натисканням віртуального вказівника, який використовується для керування елементами на екрані PanoCinema.

Окуляри Nio AR створені спеціально для використання в автомобілі. Це створює справжнє кінематографічне середовище у вашому автомобілі з ще яскравішими кольорами. Це безперечно задасть новий тренд для інформаційно-розважальних систем автомобіля. Ми сподіваємося, що більше сторонніх розробників AR об’єднаються з іншими виробниками автомобілів і зроблять це ще краще. Доповнена реальність має багато переваг перед віртуальною реальністю, і вона має лідирувати, якщо до неї приєднається більше людей

Як я зазначав раніше, окуляри Nio AR наразі доступні для Nio ET7, Nio ES7 та Nio ET5. Для початку, для покупки доступно лише 500 одиниць. Пристрій має ціну 330 доларів США.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Эти очки AR превратят ваш автомобиль в кинотеатр

Прошли те времена, когда мы использовали автомобили в основном для перемещения товаров и людей из одного места в другое. Автомобильная промышленность развивается очень быстро, а вещи меняются гораздо быстрее, чем мы ожидали. В то время как новые компании постоянно развиваются с новыми технологиями, действующие также делают все возможное, чтобы сделать шаг дальше. Собственно, даже посторонние компании активизировали свои игры в этой сфере, чтобы получить кусок пирога. Одна компания разработала очки AR, которые могут превратить ваш автомобиль в кинотеатр.

Окуляри AR

Как появились эти очки AR

В 2021 году генеральный директор Nio Уильям Ли представил дополненную автомобильную реальность (AR), которая смогла воспроизвести примерно 130-дюймовый экран в радиусе 4 метров. На момент презентации это выглядело как привлекательная новинка, которая так и не увидит свет. И вот дневной свет наконец-то дал простор этой мечте в реальность.

Сегодня мы имеем полностью рабочие автомобильные очки дополненной реальности, которые не только выглядят красиво, но и работают как магия. Эти новые очки AR очки называют Nio Air Glasses. Пока они работают только с выбранными транспортными средствами Nio. Поддерживаемые транспортные средства – это те, на которых сейчас установлено новейшее программное обеспечение NT 2.0. Тем, кто может обновить свои транспортные средства до нового системного программного обеспечения, также посчастливится работать с новыми очками AR. В настоящее время программное обеспечение NT 2.0 работает только на Nio ET5. Это означает, что очки AR будут полностью работать в Nio ET5 из коробки.

Окуляри AR

Поддерживаемые и неподдерживаемые автомобили для очков AR

Пользователи последних автомобилей, таких как Nio ET7 и ES7, могут обновить свои автомобили до NT 2.0, чтобы иметь возможность использовать очки AR. К сожалению, подержанным транспортным средствам на основе NT 1.0 придется остаться позади. К таким автомобилям относятся Nio ES8, ES6 и ET6.

До появления сервиса AR большая библиотека фильмов Nio была доступна только для использования на экранах автомобилей. Очки дополненной реальности выведут ваши впечатления от просмотра кино на совершенно новый уровень. Теперь вы можете наслаждаться 260 фильмами с поддержкой Dolby Atmos и 20 3D фильмов. Изо дня в день библиотека фильмов продолжает расти.

Новая служба AR, работающая с очками Nio AR, называется PanoCinema. Эта пара является лишь частью большой экосистемы, которая растет очень быстрыми темпами.

PanoCinema контролируется исключительно системой Air Smart Ring. Эта система была запущена для работы вместе с NOLO. NOLO – техническая компания, специализирующаяся на создании устройств дополненной и виртуальной реальности.

Окуляри AR

Как управляют очками AR

К кольцу Air Smart прилагается интерактивная панель. Панель помогает производить пальцем и нажатием виртуального указателя, который используется для управления элементами на экране PanoCinema.

Очки Nio AR созданы специально для использования в автомобиле. Это создает настоящую кинематографическую среду в вашем автомобиле с еще более яркими цветами. Это определенно задаст новый тренд для информационно-развлекательных систем автомобиля. Мы надеемся, что больше сторонних разработчиков AR объединятся с другими производителями автомобилей и сделают это еще лучше. Дополненная реальность имеет много преимуществ перед виртуальной реальностью и должна лидировать, если к ней присоединится больше людей

Как я отмечал ранее, очки Nio AR доступны для Nio ET7, Nio ES7 и Nio ET5. Для начала, для покупки доступно всего 500 единиц. Устройство имеет цену в 330 долларов США.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua