Бразилія хоче, щоб Apple припинила продаж iPhone без зарядного пристрою

Рішення Apple більше не включати зарядний пристрій у свої iPhone завжди викликало суперечки. Це рішення викликало величезну негативну реакцію споживачів, але врешті-решт це не завадило клієнтам купувати нові iPhone. Деякі виробники смартфонів висміяли Apple, але наслідували їхній приклад (ми дивимося на вас, Samsung). Однак відсутність зарядного адаптера все ще викликає головний біль у деяких користувачів і навіть у деяких органів влади по всьому світу. В останньому випадку міністерство юстиції Бразилії наказало Apple припинити продаж iPhone без зарядного пристрою в коробці. Бразильські чиновники кажуть, що Apple надає клієнтам неповний продукт. За словами уряду, відсутність зарядного пристрою є «навмисною дискримінаційною практикою щодо споживачів».

Apple більше не може продавати iPhone без зарядних пристроїв у Бразилії, включаючи iPhone 14

Суд оштрафував Apple на 12 275 000 реалів (2,34 мільйона доларів) за продаж iPhone без зарядних пристроїв. Крім того, офіційні особи хочуть, щоб компанія припинила пропонувати будь-який iPhone, який не постачається з адаптером живлення. Це містить iPhone 12, iPhone 13 і, ймовірно, включатиме майбутню серію iPhone 14. Зрештою, рішення було прийнято за день до запуску лінійки iPhone 14 від Apple.

Раніше бразильський штат Сан-Паулу оштрафував Apple на суму близько 2 мільйонів доларів. Причиною стала відсутність зарядного пристрою в коробках сучасних iPhone. На думку суду, це було явним порушенням Кодексу законів про захист прав споживачів. Крім того, Apple нещодавно програла судовий позов у ​​2022 році в країні після того, як клієнт, який не отримав зарядний пристрій, подав до суду.

iPhone
Коробка iPhone 12: тільки телефон і кабель

Apple намагається сперечатися з бразильськими чиновниками. За словами компанії, відсутність адаптера живлення з iPhone має екологічні переваги. Насправді «зменшення електронного сміття» було одним із головних виправдань Apple, щоб відмовитися від зарядного адаптера. Проте Бразилія відкидає цей аргумент.

Apple вже зробила заяву Bloomberg про рішення:

«У Apple ми враховуємо наш вплив на людей і планету в усьому, що ми робимо», — йдеться в заяві компанії, надісланій електронною поштою. «Адаптери живлення представляють наше найбільше використання цинку та пластику, і їх усунення з коробки допомогло скоротити понад 2 мільйони метричних тонн викидів вуглецю — це еквівалентно видаленню 500 000 автомобілів з доріг на рік». […]

«Ми вже виграли низку судових рішень у Бразилії з цієї теми та впевнені, що наші клієнти знають про різні варіанти заряджання та підключення своїх пристроїв», — заявила компанія з Купертіно, штат Каліфорнія.

Компанія заявляє, що буде оскаржувати це рішення. Чесно кажучи, ми не думаємо, що це індивідуальне рішення вплине на глобальну стратегію Apple. Особливо, коли інші виробники смартфонів також приєднуються до цієї дуже суперечливої ​​тенденції. Нагадаємо, першим iPhone без зарядного пристрою став iPhone 12. Попри відсутність зарядних пристроїв, пристрої все ще досить добре продаються. Якщо вам потрібен зарядний пристрій, ви можете легко придбати сумісний.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua