Випущено HarmonyOS 3: Перші смартфони, які отримали оновлення

Під час презентації серії Huawei Mate 50 компанія також випустила інші пристрої, такі як версія Huawei Watch GT 3 Pro з титановим ремінцем. Крім того, нове програмне забезпечення компанії HarmonyOS 3.0 тепер вийшло офіційно. За даними компанії зараз 31 пристрій знаходиться в публічному бета-тестуванні цієї системи.

4 квартал 2022 року

 • Серія Huawei P40
 • Серія Huawei Mate 30 та ін.

1 півріччя 2023 року

 • Серія Huawei P30
 • Серія Huawei Mate 20 та ін.

huawei

Відкрито першу партію публічних бета-версій і ранніх оновлень Huawei HarmonyOS 3. Детальніше дивіться на зображенні нижче

Крім того, було набрано третю групу перших бета-версій HarmonyOS 3, зокрема:

 • Huawei Mate Xs
 • P40 4G / 5G
 • P40 Pro
 • P40 Pro+
 • Mate 30 4G / 5G
 • Mate 30 Pro 4G / 5G
 • Huawei Mate 30 RS Porsche Design
 • Mate 30E Pro 5G,
 • Huawei nova 10
 • nova 10 Pro
 • нова 9
 • Huawei nova 9 Pro

Кількість новобранців: Див. таблицю нижче щодо кількості користувачів журналу/користувачів nolog для кожного продукту.

 • Час набору: 6 вересня 2022 р. – 13 вересня, 18:00 (за пекінським часом)
 • Період огляду: 13 вересня – 23 вересня.

Huawei надаватиме бета-версію пакетами користувачам, які «схвалили» відповідно до досвіду використання продукту та прогресу оптимізації версії.

(1) Перша група з 2000 користувачів, які пройшли перевірку, отримають версію в середині вересня.

(2) Для користувачів, окрім першої партії, Huawei поступово переглядатиме версії пакетами. Це передасть прогрес користувачам, які отримають сповіщення про «схвалення». Цей випуск буде завершено до кінця вересня.

Якщо ви відповідаєте вимогам щодо наймання на оновлення HarmonyOS 3 Beta / Public Beta, ви можете зареєструватися на сторінці для перших користувачів оновлення в клубі пилку. Крім того, ви можете ввести реєстрацію через «My Huawei / Member Center» App-Home-Upgrade Early Advisors.

HarmonyOS підтримує такі унікальні функції, як універсальні картки, розумні теки тощо. У HarmonyOS 3.0 ці функції будуть розвиватися знову. Незалежно від того, об’єднуєте картки, укладаєте картки в стопку чи підтримуєте більше розмірів смарттек, це принесе більш вільний і ефективний досвід.

1. Опис публічної бета-версії та діяльності ранніх користувачів

[Public Beta]: Бета-версія, опублікована на етапі розробки версії. Оскільки публічна бета-версія все ще знаходиться на стадії розробки, її продуктивність може бути не такою ідеальною, як офіційна версія. Наприклад, деякі програми (зокрема програми сторонніх розробників) можуть бути нестабільними або несумісними, що вплине на роботу. Тому уважно подумайте, чи варто спробувати це заздалегідь. Водночас враховуючи проблеми з користуванням і сумісністю, ранні користувачі публічної бета-версії можуть бути призупинені на певний період часу.

Крім того, перед оновленням до загальнодоступної бета-версії для раннього впровадження обов’язково заздалегідь створіть резервну копію важливих даних свого мобільного телефону (якщо ви вийшли з публічної бета-версії для раннього впровадження, вам потрібно повернутися до стабільної версії, і це операція відкату видалить усі дані користувача).

2. Адаптовані моделі

Будь ласка, переконайтеся, що поточна версія мобільного телефону/планшета/системи Smart Screen підтримує оновлену версію базова версія. Якщо наразі це не базова версія, оновіть її до цієї версії онлайн, перш ніж брати участь у публічній бета-версії та діяльності для перших користувачів.

Посилання на метод оновлення до базової версії HarmonyOS 3:

Телефон/планшет:

 • Спосіб 1: «Мій додаток Huawei > Домашня сторінка > Оновлення для перших користувачів > Ранні користувачі HarmonyOS 2 > Оновити зараз»; «Додаток Member Center > Experience Officer > Upgrade Early used > HarmonyOS 3 офіційна версія раннього застосування»;

 • Спосіб 2: Налаштування > Система й оновлення > Оновлення ПЗ.

Розумний екран:

HarmonyOS 3.0

3. Питання, що потребують уваги

1. Запобіжні заходи перед оновленням (уважно прочитайте):

(1) Перед оновленням бета-версії зробіть резервну копію важливих даних на своєму пристрої. Також переконайтеся, що вміст резервної копії повний і дійсний. Уникайте втрати даних через несумісність даних або інші несподівані ситуації після оновлення.

(2) Перед оновленням бета-версії переконайтеся, що поточна версія вашого пристрою відповідає базовій версії (докладніше див. 2. Адаптовані моделі)

(3) Переконайтеся, що мобільний телефон/планшет має більше ніж 8 ГБ внутрішньої пам’яті. В іншому випадку існує ризик невдалого оновлення. (Див. методи зберігання: Налаштування > Зберігання).

(4) Будь ласка, переконайтеся, що ваш пристрій не рутовано.

(5) Будь ласка, не вимикайте живлення Smart Screen під час процесу оновлення, інакше це може призвести до збою оновлення або інших ненормальних проблем.

Примітка:

 • (1) Якщо ваш мобільний телефон/планшет/розумний екран оновлено до версії HarmonyOS 3.0, є нема потреби брати участь у публічній бета-реєстрації. Huawei випускає нову версію для користувачів HarmonyOS 3.0 партіями.

 • (2) Після завершення загальнодоступної бета-версії ми будемо випускати офіційну версію пакетами для користувачів бета-версії для ранніх користувачів. Оновлення офіційної версії не призведе до видалення даних користувача, але все одно рекомендується створити резервну копію всіх важливих даних на ПК або в хмарі перед оновленням і підтвердити, що вміст резервної копії повний і дійсний.

4. Публічна бета-версія раннього застосування плану діяльності та реєстрації

Йти до “Додаток My Huawei/Member Center > Головна > Оновлення. Ранні користувачі », щоб дізнатися більше про реєстрацію в один клік для участі в публічній бета-версії та перших користувачів. Після успіху виконайте підказку сторінки «Перейти до оновлення програмного забезпечення», щоб завантажити версію для оновлення.

HarmonyOS 3.0

1. Відкрийте «My Huawei» на своєму мобільному телефоні/планшеті, перейдіть до «Мій додаток Huawei > Головна > Оновити для ранніх користувачів > (Ранній користувач HarmonyOS 3) Перевірити зараз > (Ранній користувач на кількох пристроях) Оновити ранній користувач». Прочитайте «Примітки щодо реєстрації», щоб уникнути втрати даних або інших несподіваних обставин.

2. Виберіть пристрій, який ви бажаєте випробувати, перевірте угоду користувача та заяву про конфіденційність «Я прочитав і приймаю», а потім натисніть «Реєстрація в один клац»

У разі успіху ви отримаєте підказку:

«Дякуємо за участь у програмі перших користувачів HarmonyOS 3! Ваша реєстрація зареєстрована.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Выпущен HarmonyOS 3: Первые смартфоны, получившие обновление

В ходе презентации серии Huawei Mate 50 компания также выпустила другие устройства, такие как версия Huawei Watch GT 3 Pro с титановым ремешком. Кроме того, новое программное обеспечение компании HarmonyOS 3.0 теперь вышло официально. По данным компании сейчас 31 устройство находится в публичном бета-тестировании этой системы.

4 квартал 2022 года

 • Серия Huawei P40
 • Серия Huawei Mate 30 и т.д.

1 полугодие 2023 года

 • Серия Huawei P30
 • Серия Huawei Mate 20 и т.д.

huawei

Открыта первая партия публичных бета-версий и ранних обновлений Huawei HarmonyOS 3. Подробнее смотрите на картинке ниже

Кроме того, была набрана третья группа первых бета-версий HarmonyOS 3, в частности:

 • Huawei Mate Xs
 • P40 4G/5G
 • P40 Pro
 • P40 Pro+
 • Mate 30 4G/5G
 • Mate 30 Pro 4G/5G
 • Huawei Mate 30 RS Porsche Design
 • Mate 30E Pro 5G,
 • Huawei nova 10
 • nova 10 Pro
 • nova 9
 • Huawei nova 9 Pro

Количество новобранцев: смотрите таблицу ниже по количеству пользователей журнала/пользователей nolog для каждого продукта.

Время набора: 6 сентября 2022 г. – 13 сентября, 18:00 (по пекинскому времени)
Период осмотра: 13 сентября – 23 сентября.

Huawei будет предоставлять бета-версию пакетами пользователям, которые одобрили в соответствии с опытом использования продукта и прогресса оптимизации версии.

(1) Первая группа из 2000 прошедших проверку пользователей получат версию в середине сентября.

(2) Для пользователей, кроме первой партии, Huawei будет постепенно просматривать версии пакетами. Это передаст прогресс пользователям, которые получат уведомление об одобрении. Этот выпуск будет завершен до конца сентября.

Если вы отвечаете требованиям по найму на обновление HarmonyOS 3 Beta / Public Beta, вы можете зарегистрироваться на странице для первых пользователей обновления в клубе пилы. Кроме того, вы можете ввести регистрацию через My Huawei / Member Center App-Home-Upgrade Early Advisors.

HarmonyOS поддерживает такие уникальные функции, как универсальные карты, умные папки и т.д. В HarmonyOS 3.0 эти функции будут развиваться снова. Независимо от того, объединяете карты, укладываете карты в стопку или поддерживаете больше размеров смарттек, это принесет более свободный и эффективный опыт.

1. Описание публичной бета-версии и деятельности ранних пользователей

[Public Beta]: Бета версия, опубликованная на этапе разработки версии. Поскольку публичная бета-версия все еще находится в стадии разработки, ее производительность может быть не такой идеальной, как официальная версия. Например, некоторые программы (в частности, программы сторонних разработчиков) могут быть нестабильными или несовместимыми, что повлияет на работу. Поэтому внимательно подумайте, стоит ли испытать это заранее. Вместе с тем, учитывая проблемы с пользованием и совместимостью, ранние пользователи публичной бета-версии могут быть приостановлены на определенный период времени.

Кроме того, перед обновлением до общедоступной бета-версии для раннего внедрения обязательно заранее создайте резервную копию важных данных своего мобильного телефона (если вы вышли из публичной бета-версии для раннего внедрения, вам нужно вернуться к стабильной версии, и эта операция отката удалит все пользовательские данные).

2. Адаптированные модели

Убедитесь, что текущая версия мобильного телефона/планшета/системы Smart Screen поддерживает обновленную версию базовой версии. Если это не базовая версия, обновите ее до этой версии онлайн, прежде чем участвовать в публичной бета-версии и деятельности для первых пользователей.

Ссылка на метод обновления до базовой версии HarmonyOS 3:

Телефон/планшет:

Способ 1: «Мое приложение Huawei > Главная страница > Обновление для первых пользователей > Ранние пользователи HarmonyOS 2 > Обновить сейчас»; «Приложение Member Center > Experience Officer > Upgrade Early used > HarmonyOS 3 – официальная версия раннего применения»;

Способ 2: Настройки > Система и обновление > Обновление ПО.

Умный экран:

HarmonyOS 3.0

3. Вопросы, требующие внимания

1. Меры предосторожности перед обновлением (внимательно прочтите):

(1) Перед обновлением бета-версии сделайте резервную копию важных данных на устройстве. Также убедитесь, что содержимое резервной копии полное и действительное. Избегайте потери данных из-за несовместимости данных или других неожиданных ситуаций после обновления.

(2) Перед обновлением бета-версии убедитесь, что текущая версия устройства соответствует базовой версии (подробнее см. 2. Адаптированные модели)

(3) Убедитесь, что мобильный телефон/планшет имеет более 8 ГБ внутренней памяти. В противном случае существует риск неудачного обновления. (См. методы хранения: Настройки > Хранение).

(4) Убедитесь, что устройство не рутировано.

(5) Пожалуйста, не выключайте питание Smart Screen во время обновления, иначе это может привести к сбою обновления или другим ненормальным проблемам.

Примечание:

(1) Если ваш мобильный телефон/планшет/умный экран обновлен до версии HarmonyOS 3.0, нет необходимости участвовать в публичной бета-регистрации. Huawei выпускает новую версию для HarmonyOS 3.0 партиями.

(2) После завершения общедоступной бета-версии мы будем выпускать официальную версию пакетами для бета-версии для ранних пользователей. Обновление официальной версии не приведет к удалению пользовательских данных, но все равно рекомендуется создать резервную копию всех важных данных на ПК или в облаке перед обновлением и подтвердить, что содержимое резервной копии полное и действительное.

4. Публичная бета-версия раннего применения плана деятельности и регистрации

Перейти к “Приложение My Huawei/Member Center > Главная > Обновления. Ранние пользователи », чтобы узнать больше о регистрации в один клик для участия в публичной бета-версии и первых пользователей для загрузки версии для обновления.

HarmonyOS 3.0

1. Откройте My Huawei на своем мобильном телефоне/планшете, перейдите к «Мое приложение Huawei > Главная > Обновить для ранних пользователей > (Ранний пользователь HarmonyOS 3) Проверить сейчас > (Ранний пользователь на нескольких устройствах) Обновить ранний пользователь». Чтобы избежать потери данных или других неожиданных обстоятельств, прочтите «Примечания о регистрации».

2. Выберите устройство, которое вы хотите испытать, проверьте пользовательское соглашение и заявление о конфиденциальности «Я прочитал и принимаю», а затем нажмите «Регистрация в один щелчок»

В случае успеха вы получите подсказку:

«Спасибо за участие в программе первых пользователей HarmonyOS 3! Ваша регистрация зарегистрирована.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua