Realme UI 4.0: Перевірте список придатних смартфонів

Хоча Realme UI 4.0 на базі Android 13 ще не відбувся офіційний дебют, виробник уже розкрив які смартфони та коли отримають оновлення. У найближчі місяці його отримають власники різних відомих моделей.

Раніше Realme працювала над інтерфейсом користувача Realme UI 4.0 для своїх пристроїв на базі Android 13. Компанія вже оприлюднила таємницю, попри те, що нова система у версії Realme ще не отримала офіційного представлення.

Realme UI 4.0 на базі Android 13 дебютує найближчими днями, і деякі моделі отримають його першими. Основну «дорожню карту» оновлення компанія вже надала.

Опубліковано графік випуску Realme UI 4.0 для смартфонів Realme

Інтерфейс Realme 4.0

Цікаво відзначити, що бета-версія Realme UI 4.0 тепер доступна першим власникам Realme GT 2 Pro. Нову систему також незабаром буде надіслано:

  • Серпень 2022: Realme GT 2 Pro
  • Вересень 2022: Realme GT Neo 3 150 Вт, GT Neo 3, GT Neo 3 Naruto Limited Edition і Realme GT 2
  • Жовтень 2022: Realme GT 2 Master Discovery Edition, Q5 Carnival Edition, Q5 Pro, Q5, GT Master Explorer Edition
  • Листопад 2022: Realme GT
  • Грудень 2022: Realme GT Neo 2, GT Neo 2 Dragon Ball Custom Edition, GT Neo Flash Edition і GT Neo

Але слід бути обережним щодо цього списку. По-перше, це стосується моделей, які доступні на китайському ринку. Крім того, оновлення Realme UI 4.0 для інших ринків відбудуться трохи пізніше.

По-друге, Realme каже, що постійно оцінює моделі зі свого списку. І незабаром оголосить дати оновлень, запланованих на перший квартал 2023 року. Очікуйте моделі з лінійки смартфонів Realme 9, а також, можливо, Realme 8 на додаток до тих, що не входять до вищезгаданого списку. Однак ми обов’язково будемо інформувати вас про це, тож залишайтеся на зв’язку з нами.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua