Оголошені характеристики флагманського Redmi K50 Ultra

У лінійку Xiaomi входить серія Redmi K50, яка має три моделі, що відрізняються апаратними платформами. Компанія вирішила далі розвивати лінійку, планує випустити ще як мінімум три пристрої. Це будуть Redmi K50S, Redmi K50S Pro та Redmi K50 Ultra. Інформацію про вихід останнього ми почули сьогодні вперше.

Цим поділився відомий інсайдер мережі Digital Chat Station, який стверджує, що Redmi K50 Ultra дебютує у другій половині року. За його словами, смартфон отримає дисплей з роздільною здатністю 2K з високою частотою оновлення та чипсет Snapdragon 8+ Gen 1.

Також, мабуть, основною відмінністю і перевагою Redmi K50 Ultra від інших моделей серії стане наявність нової платформи від Qualcomm. Нагадаємо, що це кращий SoC, ніж Snapdragon 8 Gen 1, і використовує 4-нанометрову технологію TSMC. Новий чип забезпечує підвищення енергоефективності на 30% і підвищення продуктивності на 10%.

Перші подробиці про флагман Redmi K50 Ultra

Відомий інсайдер Digital Chat Station з гідним послужним списком опублікував першу інформацію про новий флагманський смартфон від Redmi, який вийде в лінійці Redmi K50. Раніше Digital Chat Station була першою, хто точно оголосив характеристики та дати випуску Redmi K50 і Xiaomi 12.

Минулого тижня були представлені смартфони Redmi Note 11T Pro і Redmi Note 11T Pro+. Більша модель має той самий чип швидкої зарядки Pengpai P1, розроблений самостійно, що й Xiaomi Mi 12 Pro, що дозволяє підтримувати 120-ватну зарядку.

Китайські блогери провели перший тест швидкості зарядки Redmi Note 11T Pro+. Результати показали, що смартфон із рештою 2% заряду повернувся до 39% всього за 5 хвилин. Тести показали, що Redmi Note 11T Pro+; заряджання якого займає всього 5 хвилин, а потім безперервно відтворювати відео більш як 4 годин.

Лу Вейбінг, президент Xiaomi Group China і генеральний менеджер бренду Redmi якось сказав, що зарядний чип Pengpai P1 є величезним технологічним проривом в індустрії швидкої зарядки. Він також додав, що різниця між Note 11T Pro+ який підтримує другу зарядку 120 Вт, та Note 11T Pro, який підтримує зарядку 67 Вт, коштує всього 15 доларів (між версіями з однаковим обсягом пам’яті). Так Redmi хоче прискорити популяризацію 120-ватної зарядки. Проте найближчим часом ми обов’язково отримаємо більш детальну інформацію.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua