Нове смарт-кільце Gucci підкаже, якщо у вас стрес чи хвороба

Все на цій земній кулі стало «розумним». Зазвичай цей термін додається до будь-якого гаджета, щоб показати, що він може виконувати ще деякі дії крім своєї основної функції. Крім того, це означає, що ви можете керувати ним за допомогою програми. У зв’язку з цим важко знайти навіть один цифровий пристрій, який би не був «розумним». На додаток, це стало вірусним і для нецифрових пристроїв. Наприклад, нещодавно Oura і Gucci оголосили про нове розумне кільце, яке не тільки виглядає надзвичайно, але також виконує функцію відстеження здоров’я. Абсолютно нове розумне кільце — кільце Gucci x Oura.

Кільце Gucci x Oura

Oura — це стартап, який зосереджується на створенні досить малих носових пристроїв. Таким чином, він намагається передати функції та функції з відносно більших носимих пристроїв на набагато менші. У зв’язку з цим ми повинні сказати, що кільце Gucci x Oura є кінцевим продуктом, і воно повинно значно підвищити репутацію стартапу.

Що може зробити це розумне кільце?

Як уже було сказано, нещодавно стартап об’єднався з модним будинком Gucci, щоб створити чудове кільце Gucci x Oura. Розумне кільце використовує чорний синтетичний корунд. Подивившись на нього, ви з першого погляду зрозумієте, що це продукт Gucci. Це тому, що кільце несе знамениту переплетену букву «G» та плетений візерунок торхону. Обидва виконані з 18-каратного жовтого золота. Крім того, смартпристрій використовує останню технологію Oura 3 покоління. Останній дозволяє користувачам відстежувати частоту серцевих скорочень, сон, активність тощо.

Кільце Gucci x Oura

Ми маємо справу з невеликим й легким смартпристроєм. Наш герой важить всього чотири грами. Але його легкий корпус здатний збирати дані про частоту серцевих скорочень, частоту дихання та температуру. Комбінуючи ці дані, він може визначити, чи перебувають вони в стресі чи хворі. Крім того, скануючи артерії пальців, розумне кільце може вимірювати частоту серцевих скорочень точніше, ніж наручні розумні годинники.

Кільце Gucci x Oura

Таким же чином користувачі також отримають аналіз сну. Усі дані зводяться до показників сну, активності та готовності, які показуються в додатку Oura. І, як доводить компанія, вона може запропонувати «науково підкріплений контент про те, як оптимізувати кожен день».

До речі, те, що пропонує Oura – це платна послуга. Підписка коштує 6 доларів США на місяць плюс вартість продуктів Oura. Але для цього розумного кільця є інший варіант. Кільце Gucci x Oura доступне в деяких магазинах по всьому світу за 950 доларів. Однак у вартість входить підписка Oura «Довічне членство». Таким чином, як тільки ви заплатите 950 доларів, вам більше ніколи не доведеться робити інші платежі.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua