Xiaomi Foldable з pixel-дизайном вже скоро

Xiaomi збільшує зусилля в бізнесі преміальних смартфонів. Компанія нещодавно представила серію Xiaomi 12 і зараз готує шлях до нової серії Xiaomi 12S і навіть Xiaomi 12 Ultra. Ми очікуємо, що компанія випустить смартфони з процесором Snapdragon 8+ Gen 1, а також приєднається до групи смартфонів з камерою на 200 Мп. Крім того, бренд запустить друге покоління своєї складної лінійки з Xiaomi Mix Fold 2. Згідно зі звітом, Mix Fold 2 буде наслідувати своєму попереднику з дизайном, схожим на планшет. Однак є повідомлення про те, що Xiaomi також працює над складним смартфоном-розкладачкою.

Xiaomi

Офіційної інформації від бренду немає. Проте запатентовані зображення з’явилися на вебсайті Китайського національного управління інтелектуальної власності (CNIPA). На ньому зображений складний смартфон-розкладачка, і на додаток, він, здається, має стиль дизайну, який нагадує новий дизайн серії Pixel 6. Згідно з повідомленнями, Xiaomi незабаром випустить розкладний телефон у Китаї. Пристрій буде націлений на подібні Samsung Galaxy Z Flip 3. Очевидно, ця форма складного пристрою нарешті в тренді. Після Samsung Huawei випустила Huawei P50 Pocket, а Motorola незабаром поверне свій Motorola RAZR з флагманськими характеристиками.

Xiaomi

Розкладний смартфон Xiaomi схожий дизайном на серію Pixel 6

Складний смартфон Xiaomi має горизонтальну смугу на задній панелі, на якій розміщені модулі камери. Як ми вже говорили раніше, стиль дизайну явно нагадує смартфони серії Google Pixel 6. У телефоні також є три круглі вирізи, один з яких може бути для світлодіодного спалаху. Це означає, що розкладний смартфон Xiaomi буде оснащений подвійною камерою. Зображення дизайну, очевидно, не розкривають жодних подробиць про фотокамери.

Xiaomi

Зображення також показують, що кнопки живлення та гучності знаходяться на правому краю рамки. Переходячи до нижнього краю, ми маємо порт USB Type C. Також є решітка динаміка та лоток SIM. На складній панелі немає вирізу. Можливо, Xiaomi буде використовувати свою технологію Camera Under Panel. Він доступний з Mi MIX 4, випущеним минулого року. На жаль, подробиць про цей продукт поки що небагато.

Поки що ми можемо тільки чекати, але не затримувати дихання. Адже це патент і немає гарантії, що ця конструкція близька до реальності.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua