У росії вперше подали до суду на Apple

Згідно з новими новинами CCTV, на Apple вперше подали до суду в росії. Причиною судової суперечки є відмова Apple від локалізації використовуваних даних. Така ситуація точно не буде останньою. Зрештою, проти росії накладаються численні санкції. Усе є результатом одностороннього рішення країни про вторгнення в Україну. Деякі технологічні компанії намагаються продовжувати пропонувати свої послуги в країні, навіть з великими обмеженнями. Інші, однак, забороняють країну. Тепер російський уряд запроваджує нові заходи проти цих технологічних компаній, щоб по суті «відплатити» їм.

Згідно зі статтею 13.11 ч. 8 КУпАП, оператори, які не дотримуються відповідних положень російського законодавства про персональні дані при зборі інформації через Інтернет та інші канали, будуть притягнуті до відповідальності. Судячи з усього, Таганський райсуд № 422 москви розгляне справу 28 червня. У квітні цього року російська влада від федеральної антимонопольної служби росії отримала дозвіл на початок антимонопольного розслідування щодо App Store. Цікаво спостерігати, як це відбувається зараз, особливо зараз, коли Apple та інші технологічні гіганти обмежують росію.

яблуко

Apple обмежує використання в росії та робить платформу менш актуальною. Це спосіб компанії підтримувати Україну та слідувати західним санкціям. Однак російський міністр цифрового розвитку, комунікацій і ЗМІ стверджує, що це покінчить з актуальністю Apple в країні. За словами Максута Шадаєва, через труднощі з оплатою та завантаженням додатків кількість користувачів Apple iPhone зменшиться. До кінця 2024 року частка ринку різко скоротиться.

Нагадаємо, через війну між росією та Україною Apple оголосила про припинення продажів iPhone в Росії. Однак компанія все ще продовжує це робити. На ринку все ще існує підтримка чинних пристроїв, але, судячи з усього, незабаром це зміниться.

Варто відзначити, що Apple – не єдина компанія, яка має проблеми з росією. Країна також судиться з іншими великими технологічними копаніями. До списку входять Google, Airbnb, Pinterest, Likeme, Twitch і United Service Parcel Service Inc. Усі ці компанії знаходяться в однаковій ситуації «порушення законів про персональні дані». Однак варто відзначити, що Google отримав перший штраф за останній рік. Штраф компанії сягає 3 мільйонів рублів ($46 540). Це також є результатом недотримання Google у зберіганні персональних даних російських користувачів у країні.

Очевидно, нова російська ситуація поможе Huawei, якщо компанія вирішить підтримати країну.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua