Нові подробиці про майбутні планшети Xiaomi Pad 6

Минулого року Xiaomi повернувся до сегмента планшетів з появою двох пристроїв. Компанія не має наміру залишати його найближчим часом і навіть планує збільшити кількість моделей у цьому сегменті. Передбачається, що ми побачимо чотири планшети, три з яких увійдуть до серії Xiaomi Pad 6, а один вийде під брендом Redmi.

Одне з джерел висловилося за те, що новинки отримають чипи від MediaTek, але цілком ймовірно, що процесори Qualcomm також знайдуть місце в нових планшетах лінійки Xiaomi Pad 6. З’явилося повідомлення про те, що є ймовірність того, що пристрої будуть доступні у двох версіях апаратної платформи. Xiaomi Pad 6 отримає чипи Qualcomm і MediaTek. Наприклад, Snapdragon 8 Gen 1 і Dimensity 9000.

Серед можливих удосконалень Pad 6 – збільшення потужності зарядки до 120 Вт проти 67 Вт у попередників, а також установка дисплея з частотою оновлення 144 Гц. Майже напевно всі новинки отримають нову версію MIUI для Pad і покращені колонки. Завдяки потужному апаратному забезпеченню та енергомісткому екрану важливо, щоб тут була містка батарея. Серпень – можливий час дебюту Xiaomi Pad 6.

Серія планшетів Xiaomi Pad 6

Xiaomi Pad 5

Після кількарічної паузи, у серпні минулого року Xiaomi випустила нове покоління планшета, п’ятого за рахунком. При цьому компанія не обмежилася випуском однієї моделі, але випустили відразу дві версії. Зараз вона готує оновлення для Xiaomi Pad 5 і планує представити його через рік після виходу попередника.

Прийшло повідомлення, що Xiaomi Pad 6 готовий і пристрій відправлено для отримання необхідних сертифікатів. Зокрема, в Єдиному реєстрі повідомлень про характеристики засобів шифрування та товарів виявлено згадку про пристрій з індексом 22081283G і є підстави вважати, що мова йде про Xiaomi Pad 6. Серпень називають часом випуску планшета.

Ми припускаємо, що цього року Xiaomi випустить чотири планшети, де три будуть доступні під брендом самої Xiaomi та один – Redmi. Можуть запуститися Xiaomi Pad 6, Pad 6 Pro, Pad 6 Pro 5G (дуже сумнівно) і Redmi Pad. Видання Xiaomiui припускає, що серія Xiaomi Pad 6 отримає чипсети від MediaTek, а не Qualcomm. Але це лише припущення, яке нічим не підтримується, і немає підстав вважати, що у випадку з планшетами вони відмовляться встановлювати чипи Snapdragon.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua