Telegram готовий почати платну підписку

Усім, хто знайомий з Telegram, відомий слоган «Telegram назавжди безплатний. Без реклами. Без абонплати». Месенджери завжди хотіли дати зрозуміти, що не збираються стягувати плату зі своїх користувачів. Однак, схоже, це змінюється. Згідно з останніми повідомленнями, компанія працює над Telegram Premium. Назва чітко вказує на те, що компанія стягуватиме плату і надасть деякі «преміальні» функції. Тепер, здається, це відбудеться незабаром, і компанія вже є готує шлях до цього. Нова бета-версія програми дає чітку підказку, включаючи ексклюзивні реакції та наклейки. Тепер код для майбутньої версії Telegram був помічений, і він вилучив слоган. Таким чином, ми можемо зробити висновок, що «безплатно назавжди» більше не є частиною філософії компанії.

Telegram готує дорогу до свого рівня Premium

Як раніше помітив Алессандро Палуцці в Twitter, мобільний розробник і розробник, це кардинально змінює формулювання. Тепер воно звучить так: «Telegram надає безплатне необмежене хмарне сховище для чатів та медіа». Немає точного формулювання щодо підписок. Однак, ймовірно, це крок, щоб підготувати шлях до платної версії Telegram.

На жаль, немає жодних вказівок на те, щоб нам натякали на дебют цього слогана в додатку. Це може бути для майбутнього оновлення щоразу, коли Telegram Premium буде офіційно представлено. Компанія, швидше за все, зробить гучний реліз, замість того, щоб триматися тихо.

Причини цього кроку досить очевидні. Telegram не перший і точно не останній соціальний медіа/месенджер, який намагається створити платний план підписки. Якщо говорити про соціальні мережі, то все почалося з Twitter і платної підписки Blue. Тепер є звіти, які вказують на платний рівень WhatsApp для облікових записів бізнесу. Тепер Telegram приєднується до рівня платних планів. Річ у тім, що популярні месенджери шукають альтернативні способи монетизації платформи.

Telegram

Згідно з попередніми витоками, з бета-версії iOS служба надасть значок, що підтверджує, що ви є преміум-учасником. Цей значок буде вгорі ваших чатів у вашому профілі. Для клієнтів Premium також будуть доступні інші реакції та наклейки. Сподіваємося, це не єдині «приємності» для платних передплатників. Інакше ми не бачимо серйозних причин для «оновлення». Звісно, ​​ми навіть не знаємо, скільки буде коштувати цей план.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua