Meta обіцяє не збирати дані у новій політиці конфіденційності

Мета, компанія, раніше відома як Facebook, внесла новий перегляд своїх умов обслуговування та оновила політику конфіденційності з метою «спростити розуміння та показати новітні продукти, які ми пропонуємо».

Ми переписали та переробили нашу Політику конфіденційності, щоб було легше зрозуміти те, як ми використовуємо вашу інформацію. Наші Умови використання оновлюються, щоб краще пояснити, що очікується від нас та тих, хто користується нашими платформами.

Це стосується, зокрема, Facebook, Instagram та Messenger, але інших служб, такі як WhatsApp, Workplace або Messenger Kids, не стосуються, оскільки вони мають свою політику конфіденційності.

Ось що вам потрібно знати про нову оновлену політику конфіденційності Meta

Мета Facebook

Компанія наполягає, що зміни мають форму, а не суть, виділення деяких рядків жирним шрифтом, додавання підписів та ілюстрацій замість того, щоб подавати цю інформацію як стіну тексту. Результат все ще виглядає як великі фрагменти тексту, але він покликаний заспокоїти регуляторів у всьому світі, які уважніше стежать за тим, як платформи соціальних мереж інформують споживачів.

Meta уточнює, що «Хоча текст у багатьох місцях виглядає по-різному, Meta не збирає, не використовує та не ділиться вашими даними по-новому на основі цього оновлення політики, і ми все одно не продаємо вашу інформацію», – йдеться у пресрелізі компанії.

Цікаво, що Meta стверджує, що не збирає ваші дані «по-новому», що вказує на те, що компанія продовжує збирати ваші дані, як і дотепер. До речі, якщо ви не знаєте, що станеться з вашою особистою інформацією після її збору, то нещодавно злита внутрішня інформація говорить про те, що компанія також цього не знає.

Наразі компанію все ще чекає судовий процес, який може коштувати їй 2,8 мільярда євро. І вона сподівається, що ця нова, чіткіша політика конфіденційності допоможе уникнути штрафів у майбутньому.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua