Xiaomi Pad 6 проходить сертифікацію EEC

Після випуску Xiaomi Mi Pad 5 у серпні минулого року наступником цього пристрою, безумовно, стане Xiaomi Pad 6. Тепер з’явилися повідомлення, що Xiaomi Pad 6 пройшов сертифікацію ЄЕС. Крім того, є повідомлення, що цей пристрій офіційно надійде десь в серпні цього року. Це приблизно через рік після запуску його попередника. Крім того, номер моделі цього пристрою — 22081283G, а кодова назва — «L83».

Xiaomi Pad 6

Згідно з повідомленнями, є також планшет Redmi з номером моделі L81A під кодовою назвою «dagu». Оскільки L81A є нижчою версією L81, має бути ще один планшет з моделлю L81. Враховуючи, що між L81 і L83 є ще одна модель, очікується, що буде також планшет Xiaomi з номером моделі «L82».

Є припущення, що Xiaomi та Redmi готуються до запуску щонайменше чотирьох нових планшетів – L81, L81A, L82 і L83. На цю мить немає конкретної інформації щодо характеристик Xiaomi Pad 6. З усім тим, є припущення, що цей пристрій отримає процесор MediaTek замість процесора Qualcomm.

Крім того, за словами популярного технічного блогера Weibo @DCS, цей планшет має бути економічно ефективною моделлю. Цей пристрій може бути навіть з позиціюванням на початковий рівень. На цей момент справжня ітерація серії «L81» все ще залишається в секреті.

Xiaomi має історію гідних планшетів

У Xiaomi була довга перерва після випуску Xiaomi Mi Pad 4 у 2018 році. Компанія не випускала наступника (Xiaomi Mi Pad 5) до 2021 року, тобто між ними минуло три роки. До випуску Mi Pad 5 Xiaomi зосередилася на планшетах середнього класу. Однак з Xiaomi Mi Pad 5 компанія додає деякі флагманські функції. Тепер, схоже, він зробить планшет початкового рівня в серії Xiaomi Pad 6.

Попередній звіт щодо Xiaomi Pad 6 стверджує, що цей планшет буде зосереджено на камерах. Однак у нас немає інформації про конкретні оновлення, які принесе цей пристрій. З усім тим, китайський виробник принесе дуже багаті функції знімання та вищу грабельність.

Однак, на цей момент, Xiaomi офіційно не оголосила жодних подробиць про свій новий планшет. Оскільки Xiaomi Mi Pad 5 з’явився в серпні минулого року, очікувана дата випуску Xiaomi Pad 6 в серпні здається правдоподібною. У найближчі тижні ми очікуємо отримати більше інформації про цей пристрій.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua