PlayStation VR2 отримає 20 «головних» назв ігор після запуску

Sony випустила свою першу гарнітуру VR у 2016 році. Sony PlayStation VR була сумісна з PlayStation 4. У наступні роки ми чули багато новин щодо наступної моделі. Зокрема, ми знали, що Sony PlayStation VR2 з’явиться в магазинах у 2023 році. З різних причин японська компанія кілька разів переносила дату випуску майбутньої гарнітури VR. Але зараз, коли все здається незмінним, ми отримуємо все більше і більше витоків і офіційних новин про його особливості та зміст. Наприклад в презентації для інвестора Sony заявила, що під час запуску майбутнього гаджета VR буде доступно понад 20 «головних» ігор.

Назви ігор під час запуску

У компанії, однак, не розголошують імена розробників цих ігор. Слайд презентації показав, що список включатиме назви як першої, так і третьої сторони. Таким чином, раніше ходили чутки, спін-офф Horizon, а саме Horizon Call of the Mountain, стане однією з перших ігор, доступних для Sony PlayStation VR2.

«Значна сума грошей витрачається на партнерство з незалежними та іншими сторонніми розробниками, щоб забезпечити значний набір привабливого VR-контенту під час запуску PlayStation VR2», — сказав президент Sony Interactive Entertainment Джим Раян.

З іншого боку, ми досі не маємо інформації про те, чи будуть ці 20+ ігор включати порти чинних ігор, як-от Half Life: Alyx. Якщо ви геймер, вам слід знати про цей випуск VR для ПК, який все ще чекає на реліз на ігровій консолі Sony.

Sony була відносно тихою, коли мова зайшла про PlayStation VR2. Скажімо, компанія підтвердила чутки про те, що працює над новою гарнітурою VR, лише в лютому 2021 року. У наступному місяці японський технологічний гігант продемонстрував появу майбутньої PlayStation VR2. Лише цього року було підтверджено назву продукту та деякі характеристики. Таким чином, на підтвердження тих чуток, які роками ходили в мережі, знадобилося півтора року.

Специфікації Sony PlayStation VR2

У будь-якому випадку, на CES 2022 Sony представила деякі функції майбутньої гарнітури VR. У ньому сказано, що нова модель збільшить поле зору та візуалізацію у формі фотів.

Sony PlayStation VR2

«Візуально PlayStation VR2 буде найкращим досвідом у своєму класі. Нова гарнітура AR має 4K HDR, оптимізовану візуалізацію та має кут огляду 100 градусів. Завдяки новим елементам керування PS VR2 Sense ви отримаєте цей незрівнянний досвід. Вони дозволять геймерам більш інтуїтивно взаємодіяти зі своїми іграми».

Що стосується технічних деталей, то модель другого покоління працюватиме з PlayStation 5. Вона матиме OLED-дисплей з роздільною здатністю 2000×2040 на око і підтримуватиме частоту оновлення до 120 Гц.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua