Чи розчарує iPhone 14? Оновлення iPhone 14 та 14 Max

Головне, що ми повинні знати, це те, що яким би розчаруванням не був iPhone, його шанувальники готові його «оновити». Для них не має значення, чи дійсно новий iPhone є оновленням. Однак Apple цікавиться не тільки своїми фанатами. Компанії потрібні деякі акції з боку Android, щоб зробити значний вплив на ринок. Щоб це сталося, новий iPhone має бути оснащений деякими реальними оновленнями. Останнім часом з’явилося багато повідомлень про серію iPhone 14. Очікується, що ці смартфони офіційно з’являться у вересні цього року.

iPhone 14

На цей час більшість витоків, пов’язаних з цією серією, зосереджені на iPhone 14 Pro, а не на звичайній версії, iPhone 14. Це змушує багатьох споживачів відчувати, що цьогорічний iPhone 14 може бути не дуже цікавим. Але відносно високоякісні моделі iPhone 14 Pro і Pro Max будуть мати деякі пристойні функції. Вони будуть мати вужчі рамки, екран з перфорацією у вигляді таблетки та дизайн масиву камер TrueDepth. Це всі функції/дизайн, які очікує ринок.

Apple планує продовжувати збільшувати диференціацію між iPhoneами Pro та не Pro. Кілька високоякісних функцій дебютують на моделях Pro цього року. Зайве говорити, що звичайна версія iPhone 14, природно, трохи нудна в порівнянні з iPhone 14 високого класу.

Сьогодні подивімось, чи розчарує нас пристрій цього року

Більший розмір iPhone 14 Max

iPhone 12 mini та iPhone 13 mini, які мають 5,4-дюймові дисплеї, постраждали від падіння продажів. Є повідомлення, що Apple припинить виробництво та продаж свого невеликого iPhone. Водночас на заміну мінімоделі буде випущена більша модель iPhone. Цього року iPhone 14 Max з’явиться в серії iPhone 2022 року. Новий смартфон буде використовувати 6,7-дюймовий дисплей. Це такий самий великий розмір екрана, як в iPhone 12 Pro Max та iPhone 13 Pro Max.

Відповідно до лінійки міні, iPhone 14 Max, як очікується, запропонує всі функції у стандартній версії. Однак єдиною відмінністю буде його значно більший дисплей. У стандартній версії буде використовуватися 6,1-дюймовий екран.

Очевидно, що iPhone 14 Max запропонує абсолютно нову опцію для користувачів, які хочуть мати більший дисплей, але не потребують «профільних» функцій, таких як ProMotion і телеоб’єктив. Будучи однією з найпривабливіших візуальних змін у цьогорічній лінійці iPhone, модель Max може бути однією з яскравих моментів серії iPhone 14.

На 50% більше пам’яті

Аналітик Apple Мін-Чі Куо вважає, що всі моделі iPhone 14 серії будуть оснащені 6 ГБ пам’яті. Стандартна версія має пам’ять LPDDR 4X. Проте моделі Pro мають пам’ять LPDDR 5.

Наразі iPhone 13 mini та iPhone 13 оснащені 4 ГБ оперативної пам’яті. iPhone 13 Pro й iPhone 13 Pro Max вже мають 6 ГБ оперативної пам’яті. Ці цифри не змінилися в порівнянні з серією iPhone 12. У той час як Мін-Чі Куо стверджує, що всі моделі iPhone 14 будуть мати 6 ГБ пам’яті, iPhone 14 Pro і Pro Max матимуть пам’ять LPDDR 5. Що в 1,5 раза швидше і на 30% енергоефективніше.

Якби непрофільні моделі мали б на 50% більше пам’яті, вони могли б тримати більше програм і вкладок браузера відкритими у фоновому режимі. Це дозволить цим смартфонам пришвидшити відновлення і дасть розробникам більше можливостей для створення потужних, але потребують пам’яті програм. Простіше кажучи, він надає більше сценаріїв використання для цих смартфонів.

Більший термін служби акумулятора

iPhone 14 і 14 Max можуть забезпечити більш тривалий термін служби акумулятора завдяки новим і більш ефективним чипам 5G. Згідно з повідомленнями, радіочастотний чип 5G iPhone 14 використовує 6-нм техпроцес TSMC. Розмір мікросхеми менший, а енергоспоживання менше.

6-нм радіочастотний процес дозволяє чипам використовувати менше енергії в діапазонах нижче 6 ГГц і mmWave 5G, при цьому забезпечуючи високий рівень продуктивності.

На додаток до більшої ефективності, зменшення великих компонентів радіочастотного трансивера всередині «iPhone» обіцяє звільнити фізичний простір. Кожен додатковий квадратний міліметр об’єму створює більше місця для більших батарей. Вища ефективність і мініатюризація радіочастотного чіпа iPhone 14 призведе до кращого загального терміну служби акумулятора.

Підключення Wi-Fi 6E

Наразі повідомляється, що всі моделі iPhone 14 підтримуватимуть Wi-Fi 6E. Wi-Fi 6E пропонує функції та можливості Wi-Fi 6, включаючи вищу продуктивність, меншу затримку та вищу швидкість передачі даних, і поширюється на діапазон 6 ГГц. Додатковий спектр забезпечує більше повітряного простору за межі чинних Wi-Fi 2,4 ГГц і 5 ГГц, збільшуючи пропускну здатність і зменшуючи перешкоди.

Функція аварійного супутника

Хоча ця функція є невизначеною, про неї ходять чутки. Спочатку ходили чутки для серії iPhone 13, модем Qualcomm Snapdragon X65 в серії iPhone 14 повинен забезпечувати низку супутникових функцій екстреної допомоги. Це дозволить користувачам надсилати повідомлення та повідомляти про серйозні надзвичайні ситуації в місцях без покриття стільникового зв’язку.

Зокрема, екстрені повідомлення через супутник дозволять користувачам надсилати текстові повідомлення екстреним службам і контактам за допомогою супутникової мережі, коли немає сигналу стільникового зв’язку або Wi-Fi. Це новий протокол зв’язку поряд із SMS та iMessage, коли з’являться сірі бульбашки повідомлень. Ці функції все ще знаходяться в розробці й можуть бути запущені вже у 2022 році.

Покращення функцій камери

Як повідомляється, у моделях iPhone 14 не буде нової 48-мегапіксельної камери на користь 12-мегапіксельної камери iPhone 13. Проте всі стандартні версії iPhone 2022 року матимуть кращі можливості камери.

Зокрема, iPhone 13 Pro представив нову надширококутну камеру /1.8, 6P (шість елементів об’єктива) з автофокусом. У цьому році ходять чутки, що покращена надширококутна камера /1.8 проникне в обидві стандартні моделі iPhone 14. Окрім покращення системи задньої камери, є також новини, що передня камера iPhone 14 має більш значні покращення.

Усі чотири моделі iPhone 14, ймовірно, мають кращу систему фронтальної камери з автофокусом і ширшою діафрагмою /1,9. Навпаки, усі моделі iPhone 13 мають фіксований фокус, а також діафрагму /2.2 на фронтальній камері.

Ширша діафрагма дозволить більше світла проходити через об’єктив і досягати сенсора. Аналітик Apple Мін-Чі Куо стверджує, що оновлення камери можуть покращити глибину різкості в портретному режимі фотографій і відео. Крім того, автофокус може покращити фокус під час відеодзвінків FaceTime та Zoom.

Варіанти кольору

В останні дні багато аналітиків прогнозують, що iPhone 14 і 14 Max будуть доступні в різних кольорах. Кольори згідно з чутками включають чорний, білий, синій, червоний і фіолетовий. Якщо припустити, що iPhone 14 дійсно додасть нову колірну гамму, рожеві та зелені кольори в серії iPhone 13 будуть припинені. Серія iPhone 14 також матиме таку ж кількість кольорів, як і серія iPhone 13.

Враховуючи, що Apple випустила фіолетовий iPhone 12, а також iPhone 12 mini в оновленні в середині циклу минулого квітня, фіолетовий варіант для iPhone 14 виглядає правдоподібним. Крім того, якщо Apple буде дотримуватися попереднього графіка випуску, Apple може представити нову серію iPhone 14 на заході у вересні 2022 року.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua