Постачання Apple MacBook Pro та Studio Display відкладено до серпня

Китайська промисловість нещодавно зазнала ще одного удару через нещодавній сплеск випадків захворювання COVID-19 у країні та нового карантину. Якщо проблеми з ланцюжком постачання були досить великими, ситуація знову негативно вплинула на неї. Раніше цього місяця 9to5Mac повідомив, що нові замовлення на Macbook Pro і навіть чинні замовлення, що почалися в лютому, були відкладені до липня. Тепер MacBook Pro від Apple, поряд з іншими продуктами, такими як iMac, Mac Studio та Studio Display, переживає затримки. Відвантаження цих продуктів зараз затримується до серпня, оскільки проблеми з ланцюжком постачання зберігаються.

На початку травня надійшли відгуки від користувачів, які замовили у лютому індивідуальну конфігурацію 16-дюймового MacBook Pro. Їхнє замовлення раніше затримувалося. Однак вони отримали ще одне оновлення від Apple, в якому йдеться про те, що пристрої не будуть поставлятися до кінця червня або початку липня. Нова затримка також включає, зважаючи на все, навіть 14-дюймові й 16-дюймові моделі MacBook Pro. Тепер вони навіть досягають 28 липня найпізніше. Купівля компонентів також призводить до більшої кількості затримок. Якщо ви купуєте чип, пам’ять або сховище Apple M1 Pro або Max, час доставлення настане 8 серпня.

Яблочная студия

Вебсайт Apple, схоже, страждає від нестачі запасів Apple MacBook Pro та інших продуктів

Варто зазначити, що доступність безпосередньо з офіційного сайту Apple здається найгіршою. Декілька роздрібних продавців, включаючи Amazon, Adorama, B&H Photo і Best Buy, тепер пропонують різні конфігурації MacBook Pro. Поряд з новими MacBook Pro, Mac Studio і Studio Display також надійдуть у продаж від Apple наприкінці серпня. Стандартна модель iMac доступна одразу. Однак, якщо ви оновите пам’ять або сховище, це затримає випуск продукту до серпня.

З 13-дюймовим Apple M1 MacBook Pro затримки немає. До того, MacBook Air M1 буде доступний як стандартна модель Apple приблизно через тиждень. Однак, якщо ви знову оновите пам’ять або сховище, доставлення затримається на місяць. Як і у випадку з MacBook Pro, на момент написання цієї статті в Amazon та інших магазинах можна було придбати інші комп’ютери Mac. Раніше ми думали, що постачання міні-світлодіодних панелей може стати однією з проблем із затримкою постачання MacBook Pro. Однак через ширший спектр продуктів Apple, таких як iMac, Mac Studio та інші, доводиться довго чекати при оновленні чіпів Apple M1, пам’яті або сховища.

Цікаво, що у попередньому звіті Тім Кук очікував, що проблеми з ланцюжком зникнуть. Або, принаймні, чекав на серйозне полегшення, тепер майбутнє ситуації неясно. Крім того, проблеми коштуватимуть від 4 до 8 мільярдів доларів цього кварталу.

Нам цікаво подивитися, чи це вплине на майбутню серію iPhone 14 або інші майбутні продукти, такі як гарнітура Apple Mixed Reality.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua