Щорічна нагорода Fast Technology 2021: 10 найкращих системного програмного забезпечення, відзначених нагородами

Рік добігає кінця, оскільки ми зараз в останній день року. Цей рік був прекрасним роком для індустрії високих технологій, і його варто запам’ятати. У ці 12 місяців сфера мобільних телефонних систем дуже активна. Цього року у нас була розробка першої мобільної системи, розробленої в Китаї, Huawei HarmonyOS. Ця система виявилася третьою за популярністю мобільною системою після Android від Google і iOS від Apple. Звісно, процвітають і OriginOS Ocean, ColorOS 12, MIUI 12.5 та Flyme 9. Однак усі ці системи насправді є скінами Android.

Щорічна премія Fast Technology 2021 присвячена визнанню деяких мобільних систем, які показали хороші результати в році, що минає. Цю нагороду розділено на чотири категорії, включно з нагородою за найкращий дизайн, нагородою з найбільшою кількістю переглядів, нагородою за найкращий досвід і нагородою за технологічні інновації. Давайте тепер поглянемо на 10 найкращих систем, які входять до списку різних нагород.

1. Премія за технологічні інновації 1: Oppo ColorOS 12

Офіційно Oppo ColorOS 12 вийде в продаж 16 вересня. Компанія навіть наважилася провести осінню конференцію між випуском і передпродажним продажем iPhone 13 серії. Це довело впевненість Oppo в ColorOS 12.

Система ColorOS 12

ColorOS 12 покращили в трьох аспектах, включно з “особистою творчістю”, “бездоганним досвідом” і “підбадьорливим сенсорним рівнем”. Звичайно, у нас також є поліпшення в дизайні шрифтів, дизайні робочого столу, дизайні іконок, Oppo Breeno, динамічних шпалерах мобільного телефону Oppo тощо. Д.

Водночас він використовує здвоєні двигуни, які, як відомо, можуть працювати без затримок 36 місяців. Ця система також підтримує рушій автоматичної плавності 2.0 і рушій квантової анімації 3.0, які пройшли 36-місячну оцінку системи проти старіння.

Крім того, для геймерів Oppo пропонує в ColorOS 12 винятково стабільну частоту кадрів 90 кадрів за секунду, Super Lightning Start 2.0 і вікно Flash, що дає змогу гравцям бути потужнішими.

Завдяки міжекранному підключенню, коли мобільний телефон перебуває поруч із комп’ютером, автоматично з’являється запит на підключення. Це дає змогу користувачам встановлювати швидке близьке з’єднання. Ви можете використовувати ПК для редагування файлів мобільного телефону, а також для їх автоматичної синхронізації та збереження.

2. Премія за технологічні інновації 2: Vivo OriginOS Ocean

У OriginOS Ocean Vivo пропонує повний спектр захисту конфіденційності з локалізованими можливостями зберігання та управління. Користувачі можуть увійти через перевірку відбитка пальця, провівши пальцем вліво в нижній частині телефону. Його найбільшою перевагою є те, що він може зберігати додатки, фотографії, документи, відео тощо. Д. І може бути повністю ізольований від зовнішнього світу, не турбуючись про ризик витоку.

OriginOS Ocean

Ця система новаторськи поєднує в собі низку функцій, таких як датчик рівня, стан захисту від струсу, зміна фокусної відстані, контраст експозиції тощо, з кільцем фокусування, кільцем фокусування, кільцем фокусування, кільцем фокусування, кільцем фокусування, кільцем експозиції, кільцем експозиції тощо. Д. Д., З кільцем фокусування, що дає змогу користувачам контролювати значення параметрів під час знімання зображень з одного й того ж інтерфейсу. Це дає більш екстремальні враження від зображення.

Компонент Atom Walkman переробив інтерфейс відтворення музики, додавши кілька методів запуску. Користувачі можуть легко перемикатися між платформами, такими як QQ Music, NetEase Cloud Music і Kugou Music.

3. Премія за найкращий дизайн №1: WeChat.

Наразі WeChat став способом життя в основному для китайських користувачів. Він не тільки впливає на соціальне життя людей, але також проникає в усі аспекти життя людей. Кожне функціональне налаштування WeChat привертає увагу всієї мережі.

Система WeChat

На початку цього року народився WeChat 8.0. Ви пам’ятаєте сцену, коли “весь народ кидав бомби і запускав феєрверк”? У WeChat 8.0 усі вирази мають динамічний ефект. Згодом WeChat iOS 8.0.8 (Android 8.0.9) вітає очікування користувачів, як-от налаштовувані мелодії дзвінка, вибір тону сповіщення про повідомлення, складаний верхній чат, особлива увага до членів групи та можливість входу до того самого облікового запису WeChat на комп’ютерах і планшетних пристроях одночасно.

Так само у відповідь на політику “адекватного старіння” в WeChat 8.0.14 було додано новий режим відходу, щоб текст і кнопки стали більшими і чіткішими.

4. Нагорода за найкращий дизайн 2: Meizu Flyme 9.

У березні цього року вийшла серія Meizu 18. Ця серія також поставляється з системою Flyme 9, яка підкреслює конфіденційність, анімацію та оновлення інтерфейсу. Що стосується дизайну, Flyme 9 усунув попередні складні та безладні значки розпізнавання відбитків пальців на екрані, спростив його до знайомого значка “маленьке коло” і відтворив класичні кнопки з маленьким колом на моделі MX 2.

Meizu Flyme 9

Цього року Flyme 9 принесла з собою чотири магічні зброї: скіпетр хранителя, всевидюче орлине око, невидимі черевики та маскування конфіденційності, що дає змогу мобільним телефонам мати суворіше управління дозволами та повнішу поведінку додатків.

Після безперервної ітерації OTA-версії Meizu привнесла в Flyme 9.2 найпопулярніший дизайн, що викликає симпатію літніх людей. Це було глибоко оптимізовано для використання людьми похилого віку та принесло важливі функції, включно з великими шрифтами, які діють у всьому світі. Адаптація дозволяє старійшинам легко читати і переглядати.

Водночас є нові системні шрифти, яскраві ефекти смарт-екрана, призначені для користувача живі шпалери, нові ефекти часткового екрана, три нові ефекти робочого столу та підтримка персоналізованого довільного поєднання і зіставлення, кожен з яких дуже барвистий.

5. Нагорода за найкращий досвід 1: метод введення HKUST iFlytek

Простий у використанні метод введення з мобільного телефону не тільки підвищує ефективність спілкування. Це також значно підвищує зручність використання інших функцій мобільного телефону.

Система iFly

У методі введення iFLYTEK версії V11.0 він надає безліч практичних функцій, таких як введення з камери, помічник зі штучного інтелекту сцени, багатомовний миттєвий миттєвий взаємний переклад тощо. Д. Через введення з камери надається велика кількість текстових файлів, таких як паперові копії та виступи керівників. можна організувати. Будучи електронним документом, він виключає ризик помилок ручного введення і підвищує ефективність введення.

Для молодих користувачів, які прагнуть до індивідуальності, метод введення iFLYTEK об’єднує індивідуальні налаштування, такі як шкіра, шрифт, вібрація та динамічні ефекти. Він також підтримує зміну зовнішнього вигляду клавіатури, створення власного індивідуального оформлення та спільне використання з друзями.

Крім того, для “знедолених груп” iFLYTEK докладає власних зусиль, включно з введенням старшого режиму, безбар’єрного введення тощо. Д., щоб забезпечити візуальну та інтерактивну адаптацію для старіючих учасників. Це допомагає знедоленим групам краще спілкуватися з іншими.

6. Нагорода за найкращий досвід 2: Apple iOS 15.

Хоча порівняно з попередніми роками, iOS 15 цього року не є оновленням “землетрусу”. Однак Apple явно працює над тим, щоб зробити систему iOS більш практичною і простою у використанні. В iOS 15 Apple додала функцію одночасного мовлення. Спільне використання одночасної передачі FaceTime дає змогу користувачам одночасно слухати музику Apple Music, випуски Apple TV і сторонні додатки, що підтримують цю функцію, під час викликів FaceTime.

iOS 15.0.2

Для тих, хто не знає, як використовувати iPhone, вони також можуть віддалено ділитися екраном під час перегляду, і для них можуть бути голосові підказки для вирішення проблеми. Щоб полегшити ефективну офісну роботу, в iOS 15 було додано живий текст. Ця функція схожа на функцію вилучення тексту QQ, але має більше функцій.

Живий текст підтримує 7 мов по всьому світу, і ви можете перекласти текст, натиснувши на нього. Це також забезпечить вимову тексту. У режимі фокусування iOS 15 ви можете отримувати цільові повідомлення. Вам не потрібно турбуватися про повідомлення, коли ви робите щось важливе. Ви також можете занести до білого списку певні контакти і додатки.

7. Нагорода за найкращий досвід №3: пульт дистанційного керування Sunflower

Пульт дистанційного керування для соняшника дістати легко. Як службове програмне забезпечення для віддаленого управління ПК і контролю для підприємств і професіоналів програма віддаленого управління Sunflower долає бар’єри платформи. MAC, Windows, iOS, Linux, Android тощо. Д. Можуть управлятися віддалено, і в той же час інтрамережа має сильну проникаючу здатність. Звичайно, він може проникати через різні брандмауери.

Система дистанционного управления подсолнечником

Мало того, програмне забезпечення для віддаленого управління Sunflower також може допомогти сім’ї, колегам і друзям віддалено вирішувати комп’ютерні проблеми. Поки є доступ до Інтернету, ви можете легко керувати віддаленим хостом і виконувати різноманітне віддалене управління. Взаємодія з інтелектуальним обладнанням, таким як ручка увімкнення, розетка увімкнення, управління та інтелектуальна знімна плата, для реалізації інтегрованої операції віддаленого увімкнення, управління та вимкнення.

8. Найпопулярніша нагорода 1: Huawei HarmonyOS 2.

Сотні мільйонів шанувальників Huawei в усьому світі вся увага була прикута до розробки HarmonyOS. На жаль, цього року Huawei не випустила HarmonyOS 2 у всьому світі. На щастя, є повідомлення, що ця система буде доступна в усьому світі (звісно, у деяких регіонах) наступного року.

Huawei Mate 30 HarmonyOS 2

2 червня компанія Huawei офіційно випустила систему HarmonyOS. За перший тиждень, до 9 червня, у цієї системи вже було понад 10 мільйонів користувачів. За два тижні у цієї операційної системи було понад 18 мільйонів користувачів. Після місяця оновлення у цієї системи було понад 25 мільйонів користувачів. До кінця липня ця цифра збільшилася до понад 40 мільйонів. Менш ніж за два місяці, станом на початок серпня, у цієї операційної системи було понад 50 мільйонів користувачів. Станом на 30 серпня ОС налічувала понад 70 мільйонів активних користувачів. Однак через кілька днів (2 вересня) компанія оголосила, що в неї понад 90 мільйонів користувачів.

Станом на 13 вересня кількість користувачів HarmonyOS офіційно перевищила 100 мільйонів. До 27 вересня кількість користувачів ОС Huawei збільшилася до 120 мільйонів. Станом на початок жовтня HarmonyOS 2 мала понад 150 мільйонів користувачів у Китаї. У грудні кількість користувачів HarmonyOS перевищила 220 мільйонів.

HarmonyOS 2 – це розподілена операційна система для всіх сценаріїв, включно з IoT. Він пропонує абсолютно новий метод взаємодії з користувацьким інтерфейсом і велику кількість карткових дизайнів. Що стосується продуктивності, Huawei провела безліч оптимізацій на нижньому рівні HarmonyOS 2. За даними компанії, його продуктивність збільшилася на 42% при одночасній економії енергії.

9. Найпопулярніша нагорода 2: Xiaomi MIUI 12.5.

У листопаді цього року Xiaomi оголосила, що щомісячна кількість активних користувачів MIUI перевищила 500 мільйонів. Оскільки MIUI має велику базу користувачів, кожне велике оновлення версії привертає увагу галузі та користувачів. У квітні цього року було повністю випущено стабільну версію розширеного випуску MIUI 12.5. У новому MIUI 12.5 було внесено значні поліпшення та оптимізації в галузі безпеки та конфіденційності, суперобоїв, динамічного дизайну, тактильного дизайну, оптимізації системи тощо. Д. Досвід можна порівняти з iOS від Apple.

MIUI 12.5 с расширенными возможностями

Нещодавно доданий інтелектуальний захист конфіденційності буфера обміну, механізм пісочниці для файлів, захист конфіденційності під час перегляду веб-сторінок і захист конфіденційності інформації про місцезнаходження забезпечують безпеку користувацьких даних за допомогою найсуворіших у світі стандартів конфіденційності.

Крім того, впровадження MIUI знімає обмеження обладнання, реалізує багатоекранну роботу та підвищує ефективність офісу. MIUI – це продукт, що забезпечує безперешкодне з’єднання мобільних телефонів і комп’ютерів, тому користувачі можуть використовувати MIUI для зручного передавання файлів і синхронізації даних.

10. Премія “Найпопулярніша серед глядачів” 3: додаток Національного (китайського) центру з боротьби з шахрайством.

Це єдина національна система протидії шахрайству в Китаї. Додаток Національного центру по боротьбі з шахрайством містить помічників зі звітності, підказки для повідомлень, запити про ризики, попередження про шахрайство, останні розкриття шахрайства та інші функції. Це програма, яка може ефективно запобігати шахрайству та швидко повідомляти про шахрайський контент. Коли мобільний телефон отримує підозрюваний шахрайський дзвінок, текстове повідомлення або завантажує і встановлює ймовірний шахрайський застосунок, він може інтелектуально ідентифікувати особу шахрая і видавати ранні попередження.

Система приложений Национального (Китайского) Центра по борьбе с мошенничеством

Водночас застосунок Національного центру з боротьби з шахрайством також може виконувати запити про ризики. Під час переказу коштів на незнайомі рахунки він може перевірити, чи є рахунок контрагента шахрайським.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua