Зростання продажів Apple iPhone в Китаї турбує Xiaomi й Huawei

За несподіваним поворотом долі Xiaomi нещодавно оголосила війну Apple та її iPhone. Китайський виробник смартфонів прагне стати найбільшою компанією з виробництва смартфонів у світі, особливо після закриття Huawei у світлі заборони. Тим не менш, схоже, що «Китайському Apple» доведеться подолати великі проблеми, тому що бренд з Купертіно зростає на внутрішньому ринку Китаю.

Кілька років тому китайським брендам не потрібно було турбуватися про іноземні бренди, які намагаються досягти популярності на місцевому ринку. Ні Samsung, ні Apple так і не вдалося їх перевершити з продажу та популярності. Однак теперішні часи говорять нам про інше. Результати кінця 2021 року для Apple сильно відрізнялися від експонентного зростання продажів поточних моделей iPhone. Цей факт, безумовно, розлючує деяких керівників офісів Huawei і Xiaomi.

Apple зараз займає близько 12 відсотків ринку в Китаї. Зазвичай він найнижчий у третьому кварталі, але зазвичай це відбувається наприкінці життєвого циклу iPhone. Проте останній квартал, як правило, найсильніший через випуск нової серії iPhone у вересні та почала продаж приблизно в жовтні. Роком раніше, у 2020 році, продаж було відкладено, що в результаті позначилося на результатах. Проте у 2021 році все йшло гладко. Тому Apple вдалося збільшити продаж із серією iPhone 13.

Apple iPhone

Apple рулить, Honor продовжує зростати

Результати компанії за останній квартал 2021 року вражають. За даними Counterpoint Research, компанія виборола 23-відсоткову частку китайського ринку. Це виразна цифра для компанії, яка продає лише преміальні смартфони. Для порівняння: на китайському ринку ціни найпривабливіші, особливо вітчизняні бренди. Попри це, спостерігається зростання продажів преміальних iPhone.

Частки Oppo, Vivo, Xiaomi та Honor значно скоротилися — з 16 до 17 відсотків. Honor, безумовно, є приємним сюрпризом, оскільки компанії вдалося швидко стати одним із найзначніших брендів у Китаї. Звичайно, він отримує вигоду зі спадщини, встановленої Huawei, але без усіх проблем, з якими доводиться мати справу колишньої материнської компанії. Поки Honor блищить, ми навіть не бачимо Huawei серед 4 найкращих компаній. Компанія Honor може зрости ще більше з випуском серії Honor Magic 4.

У четвертому кварталі 2021 року Xiaomi займала четверту позицію. Це безумовно не найкраща позиція для компанії, яка хоче скинути Apple. Нам ще доведеться побачити, як справи наприкінці першого кварталу 2022 року. Xiaomi нещодавно представила свою серію Xiaomi 12 у Китаї. Тим часом Apple має продовжувати бачити позитивні цифри в серії iPhone 13. У другому кварталі 2022 ситуація напевно стане ще більш неспокійною. Адже бренд з Купертіно представить iPhone SE+ 5G / iPhone SE 3, який стане найдешевшим iPhone з тим же A15 Bionic із преміальної лінійки та зв’язком 5G. Цей пристрій може стати миттєвим хітом у Китаї.

Нам цікаво подивитися, як розвиватиметься ситуація у найближчі кілька місяців.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua