Xiaomi 12 Ultra з’явився у базі даних IMEI

Майбутній смартфон Xiaomi 12 Ultra був внесений до бази даних IMEI із деякими ключовими деталями перед запуском. Повідомляється, що новий телефон від Xiaomi стане флагманською пропозицією компанії у преміумкласі. Іншими словами, довгоочікуваний наступник Mi 11 Ultra може похвалитися разючим набором функцій та високою ціною. Цікаво, що китайський технічний гігант не представив Xiaomi 12 Ultra разом із рештою смартфонів серії Xiaomi 12.

Попередні джерела припускають, що серія Xiaomi MIX 5 насправді була Xiaomi 12 Ultra. Більш того, передбачалося, що серія MIX 5 із номерами моделей L1 та L1A є Xiaomi 12 Ultra. Однак, припущення не підтвердилося. Тим часом Xiaomi 12 Ultra був предметом декількох припущень, зокрема передбачалося, що він буде оснащений SoC Snapdragon 8 Gen 1+. Цей чіп стане помітним оновленням недавно випущеної SoC Snapdragon 8 Gen 1. Більш того, новомодний чіп, швидше за все, буде запущено у другому кварталі 2022 року.

Xiaomi 12 Ultra з’являється у базі даних IMEI

Імовірний смартфон Xiaomi 12 Ultra був виявлений у базі даних IMEI за повідомленням XiaomiUI. На додаток, телефон має номер моделі 2206122SC і, як повідомляється, має кодове ім’я Xiaomi L2S. Нагадаємо, Xiaomi випустила Xiaomi 12 Pro ще у грудні з номером моделі M2001J1C. Крім того, кодове ім’я телефону – L2. Видання поділилося скриншотом списку баз даних IMEI телефону. На жаль, назву Xiaomi 12 Ultra нечітко видно.

Сяоми 12 Ультра IMEI

З усім тим, вказана модель, ймовірно, стане майбутнім флагманом Xiaomi, оскільки раніше компанія випускала флагмани Ultra із суфіксом «SC» у номері моделі. Нагадаємо, Mi 10 Ultra має номер моделі Xiaomi J1S (M2007J1SC). Телефон дебютував ще 2020 року. Так само номер моделі L2S, швидше за все, представлятиме Xiaomi 12 Ultra.

Очікувані характеристики та дата запуску

Згідно з повідомленням відомого джерела Weibo Xiaomi 12 Ultra знаходиться в стадії розробки. Крім того, типстер стверджує, що телефон поставлятиметься із SoC Qualcomm SM8475. Це може бути вищезгаданий процесор Snapdragon 8 Gen 1+. При цьому помітної різниці між характеристиками лінійки Ultra та Pro-версії лінійки, за даними видання, не буде. Нагадаємо, характеристики дисплея Mi 10 Pro та Mi 10 Ultra були майже однаковими. Так само основні функції камери та характеристики дисплея Mi 11 Pro і Mi 11 Ultra були однаковими.

Смартфон Сяоми 12 Ультра

Однак публікація передбачає, що характеристики дисплея смартфона Xiaomi 12 Ultra, швидше за все, будуть схожі на Xiaomi MIX 5 Pro, а не на Xiaomi 12 Pro. Крім того, Xiaomi 12 Ultra може зберегти деякі ексклюзивні функції енергоощадження MIX 5 Pro. Якщо це припущення виявиться правдою, Xiaomi 12 Pro буде оснащений дисплеєм MIX 5 Pro. Щодо оптики, то на початку цього місяця характеристики камери Xiaomi 12 Ultra домінували в рейтингу DxOMark.

Крім того, Xiaomi 12 Ultra навряд чи прийме дизайн Oreo для налаштування задньої камери. Наслідуючи серії MIX 5, Xiaomi 12 Pro та Mi 11 Ultra, телефон може мати потрійну задню камеру. Як уже згадувалося, номер моделі 12 Ultra починається з 2206 року, що відповідає червню 2022 року. Нагадаємо, номер моделі Mi 10 Ultra починається з 2007 року, а запуск телефону був у серпні 2020 року. Іншими словами, пристрої Ultra можуть бути запущені в найближчі місяці.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua