Tesla тестує функцію «автоматичного паркування»

Американський виробник автомобілів Tesla привніс до автомобільної промисловості безліч інновацій. Зараз компанія є предметом заздрощів кількох брендів на ринку своїми інноваціями. Останній із винаходів Tesla — нова функція «автопаркування».

Згідно з повідомленнями, електромобілі Tesla зараз тестують функцію «автоматичного паркування», яка дозволить користувачам автоматично припаркуватися на стоянці.

Тесла

Функція під назвою «Зворотний виклик» буде частиною пакета Full Self-Driving (FSD) і функціонуватиме як протилежність попередньому «Smart Summon» Tesla. Функція «розумний виклик» може віддавати інструкції транспортному засобу, коли власник не хоче самостійно повертатися на місце для паркування. Ця функція дозволить автомобілю під’їхати до місцеперебування власника.

Якщо функцію зворотного виклику можна буде застосувати на практиці, вона обов’язково стане дуже практичною функцією. Наприклад, під час дощу водії, звичайно, охочіше виходять біля входу в торговий центр або біля входу в офісну будівлю поруч із відкритим паркуванням. Інакше вони, ймовірно, промокнуть після паркування машини та виходу.

Tesla попереду конкурентів

Згідно з недавніми джерелами, «зворотний виклик буде включати три функції: наприклад, наказати машині зупинитися «найближче до дверей», «поряд з візком для перероблення» або «в кінці паркування». Він відрізняється від чинної функції автопарку Tesla, яку можна використовувати лише тоді, коли водій перебуває в машині.

Однак важливо зазначити, що офіційного підтвердження щодо функції «автопаркування» немає. Джерелом є Reddit, який стверджує, що близький до інсайдера Tesla. Таким чином, краще ставитись до інформації з недовірою. Проте підтвердження NotaTeslaApp про цю функцію надає новини деяку вірогідність. NotaTeslaApp – це вебсайт, який повідомляє про все, що пов’язане з Tesla. Відповідно до вебсайту, Tesla тестує цю функцію та інженери старанно працюють над випуском цієї функції. За словами деяких інсайдерів, коли ця функція запуститься на автомобілях з FSD, вона може мати іншу назву, наприклад, Smart Park.

Однак у багатьох регіонах використання такої функції буде непростою справою. Tesla стикається зі зростальною увагою у багатьох регіонах через свої нові функції. Наприклад, Tesla Auto Pilot (самостійне керування автомобілем) знаходиться під пильною увагою в деяких частинах Європи. Це тому, що такі функції, якщо вони не є ідеальними, можуть бути небезпечними.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua