Panasonic поставить Tesla акумулятори 4680 у першому кварталі

У недавніх повідомленнях із Південної Кореї стверджується, що з першого кварталу цього року японська компанія Panasonic поставить акумулятори 4680 для Tesla Model Y у США. Згідно з попередньою заявою Panasonic, зараз компанія проводить реконструкцію одного зі своїх заводів перед запуском в пробне виробництво акумулятори типорозміру 4680 для електромобілів.

Тесла Калифорния

Завод із виробництва цих батарей знаходиться у Японії, але компанія не розкриває його місцезнаходження. Крім того, виробництво розпочнеться у квітні, при цьому у пріоритеті будуть потреби Tesla. Tesla офіційно випустила нову батарею 4680 (діаметр 46 мм, висота 80 мм) у вересні 2020 року, щоб замінити батареї 18650 і 21700. У порівнянні з двома останніми, енергія акумуляторної батареї 4680 збільшена в 5 разів до 3 на 16%.

За словами генерального директора Tesla Ілона Маска, серійне виробництво акумуляторів 4680 для Model Y відбувається на заводі в Остіні. За даними Digitimes, до кінця кварталу Tesla поставить перші електромобілі Model Y з батареями 4680. Минулого тижня Tesla оголосила через свій офіційний Twitter, що вона випустила мільйонну батарею 4680 у січні.

Аерофотографування показує суперзавод щільно упакований автомобілями

Існує величезний попит на розумні автомобілі Tesla, ймовірно, через повільне постачання останнім часом. Ви можете бачити неймовірне зображення з суперзаводу Tesla у Шанхаї. Оскільки Tesla Model 3 та Model Y на європейському ринку продовжують добре продаватися, попит значно збільшився. Навіть Тасманіан каже, що базова модель Tesla Model 3 у Європі була розпродана протягом більшої частини 2022 року.

Оскільки експорт таких моделей, як Model 3, збільшується, постачання Tesla у січні було вкрай низьким. Проте експорт Шанхайської гігантської фабрики, поза сумнівом, значно збільшиться цього року. У доку, розташованому більш ніж за 10 кілометрів від шанхайського суперзаводу, стояла велика кількість нових Model 3 і Model Y. Видовище зовсім дивне і цікаве.

Тесла

Tesla у Шанхаї прискорює логістику, щоб нові автомобілі можна було відправляти за межі країни. Зараз Tesla вчетверте стає найпопулярнішим виробником електромобілів у світі. BYD займає друге місце з обсягом продажу 593 900 одиниць, збільшившись у річному обчисленні більш ніж на 220%. Частка компанії на світовому ринку становила 9,1%. SAIC-GM-Wuling займає третє місце з обсягом продажу 456 100 одиниць.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua