Як відключити Siri та її пропозиції на iPhone або iPad

Siri — корисний і корисний голосовий помічник, але чомусь деякі користувачі воліють відключати його на iPhone або iPad. Будьте впевнені, деактивувати Siri так само просто, як активувати або повторно активувати його. Процес займає лише кілька секунд, і в цій статті ми розповімо вам, як це зробити.

Apple заявила в січні 2018 року, що понад 500 мільйонів людей по всьому світу звертаються до Siri не рідше одного разу на місяць. Це приблизно на 125 мільйонів більше, ніж цифра, оголошена раніше у червні 2017 року. Кількість користувачів постійно зростає. Але в порівнянні з 1,3 мільярда активних пристроїв це означає, що сотні мільйонів людей не вважають голосового помічника корисним кожен день, і багато хто вважає за краще взагалі відключати Siri.

Якщо у вас є Apple, в цьому випадку iPhone, можливо, ви використовували Siri хоча б один раз. Цей голосовий помічник, як і всі інші, стане у пригоді в багатьох випадках. Проте за постійної активації він має тенденцію спрацьовувати навіть без запиту. Щоб розв’язати цю проблему, знайте, що відключити Siri та її пропозиції дуже просто.

Як вимкнути Siri

Якщо ви більше не хочете використовувати віртуальний помічник Apple, виконайте такі дії:

 • Відкрийте програму «Налаштування» на своєму iPhone або iPad.
 • Перейдіть донизу та виберіть меню «Siri та Пошук».
 • Спочатку відключіть дві речі: «Слухати “Привіт, Siri”», а також «Натисніть бічну кнопку для Siri».
 • Повинне з’явитися запрошення з питанням, чи бажаєте ви повністю відключити Siri. Підтвердить «Вимкнути Siri».

Заборонити доступ на екран блокування

Буває, що помічник активується ненавмисно, шляхом більш тривалого натискання на домашню або бічну кнопку iPhone, навіть якщо його екран заблокований.

Щоб цього більше не повторилося, ви можете відключити Siri на екрані блокування.

Для цього виконайте 4 прості кроки нижче:

 • Перейти до установок.
 • Залежно від моделі iPhone виберіть «Ідентифікатор особи та пароль» або «Touch ID та пароль».
 • Введіть код.
 • У розділі «Дозволити доступ у режимі блокування» заборонити «Siri».

Також можна вимкнути цю опцію безпосередньо через налаштування Siri. Перейдіть до «Налаштування», виберіть «Siri та пошук», потім натисніть «Siri з екраном блокування».

Вимкнути пропозиції Siri

Ви знаходитесь у Пошуку або в Центрі повідомлень, а Siri продовжує давати вам пропозиції? Ось як цього запобігти:

 • Відкрийте програму «Налаштування» на своєму iPhone або iPad.
 • Виберіть «Siri та Пошук».
 • Перейдіть донизу та вимкніть «Пропозиції під час пошуку», «Пропозиції на екрані блокування», «Пропозиції на головному екрані» та/або «Пропозиції спільного використання».
 • Якщо ви не бачите ці варіанти, можливо, вам доведеться відключити аналогічні параметри в розділі «Пропозиції від Apple» або вимкнути деякі функції для кожної програми окремо.

Щоб повідомлень на головному екрані: проведіть пальцем вліво, щоб отримати доступ до віджетів, пройдіть до кінця, потім натисніть «Змінити», потім ліворуч від програм, запропонованих Siri, торкніться червоного кола. Нарешті виберіть «Видалити».

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua