Як встановити гру Wordle на свій смартфон

Wordle стала миттєвим хітом з моменту появи. Гра в слова була розроблена інженером-програмістом Джошем Вордлом і придбана The New York Times 31 січня 2022 року. Ціль гри досить проста: дізнайтеся загадкове слово дня з п’яти літер.

Через її успіх ми спостерігаємо появу декількох клонів гри в магазинах додатків для Android та iOS. Однак жодна з них не є справжньою грою Wordle. Річ у тому, що немає програми, щоб грати в справжню гру. Натомість все відбувається прямо з браузера. З усім тим, ми можемо дати вам кілька порад, щоб отримати «справжній» досвід на вашому смартфоні та водночас зробити його більш практичним, як клацнути та запустити програму.

Гра дає вам шість шансів і ви програєте, якщо не відповісте правильно з шостої спроби. Щоб з’ясувати, яке слово є правильним, ви можете ввести будь-яке слово з п’яти літер, і Wordle повідомить, чи є якісь літери у загадковому слові. Якщо це так, він повідомить вам, чи знаходиться він у точному місці, чи ні. Потім ви можете використовувати ці знання для розробки другого слова, яке зрештою дасть правильні літери та місця для побудови таємничого світу на шостій спробі або до неї.
Wordle і безліч наслідувачів

Як ми згадували раніше, в оригінальну Wardle Wordle можна грати лише в Інтернеті через браузер. Тому програми, представлені в магазині програм, в основному є клонами. У той час як у Google Play Store справи більш дикі, Apple постійно видаляє наслідувачів з App Store через те, що вони порушують правила розробників.

Іноді клони Wordle можуть викликати звикання. Зрештою, вони пропонують необмежений ігровий процес, тоді як версія Вордла дає загадкове слово лише один раз на день. Як ми згадували раніше, той факт, що NYT придбала гру, може означати, що в майбутньому вона не буде безкоштовною. Це лише питання часу, коли компанія додасть його на свою платну платформу. Тому вам потрібно буде пройти через платний доступ, щоб насолодитися грою. Щоб уникнути цього та продовжувати грати, ви можете завантажити його копію для гри в автономному режимі.

Процес завантаження гри на ваш смартфон простий та трохи очевидний. Але не всі з цим знайомі. Крім того, це хороший спосіб зробити речі більш практичними, імітуючи процес натискання та запуску програми.

Як встановити Wordle на свій iPhone

Щоб встановити гру на свій iPhone, вам достатньо відвідати вебсайт Wordle або Нью-Йорк Таймс в Сафарі. Ви можете натиснути на значок загального доступу та вибрати “Додати на головний екран”. Після цього просто натисніть “Додати”.

Wordle з’явиться на головному екрані. Цікаво, що він також буде присутній у вашій бібліотеці додатків. Однак, якщо ви видалите піктограму програми або закладку з головного екрана, ви також видаліть гру з бібліотеки програм.

Добре, що одного разу відчинившись, гра має своє вікно. Причина в тому, що це «Прогресивна вебпрограма».

Як додати Wordle на головний екран вашого Android

У тій же формі процес установки на ваш Android-смартфон використовує функцію ярлика браузера. Вам просто потрібно відвідати будь-який з вебсайтів, клацнути триточкове меню (наприклад, Chrome), потім натиснути ярлик «Додати на головний екран».

Загвіздка в тому, що функція Android додає невеликий віджет у вигляді піктограми програми. Тому потрібно перемістити його в потрібне місце на головному екрані. Проблема в тому, що, на відміну від iOS або iPadOS, Wordle не з’явиться у списку програм.

Однак варто відзначити, що, як і в iOS, програма також відкривається на окремій вкладці через його статус Progressive Web App.

Висновок

Як ви можете бачити вище, процес отримання програм Wordle досить простий. Процес також повинен бути аналогічним, якщо ви хочете додати ще один «прогресивний вебдодаток» на свій смартфон.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 2.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua