Старий iPhone 11 перевершує Samsung Galaxy S22 у тестах!

В останні роки Samsung довго перемагала Apple та її iPhone. У цьому процесі, однак, замість того, щоб намагатися запропонувати щось ще, компанія «наслідувала» багато методів Apple. Незважаючи на це, компанія не досягла великих успіхів у залученні відданих шанувальників iPhone до флагманської серії Galaxy S. Компанія щойно випустила серію Galaxy S22, і чи достатньо сильні ці пристрої, щоб змусити користувача перейти на iPhone 13? Судячи з еталонного тесту, відповідь — ні.

Звичайно, еталонні тести — не найкращий спосіб підтвердити продуктивність при “реальному використанні”. Проте вони, як і раніше, є гарними інструментами для довідки. Іноді результат може багато сказати про смартфон, іноді ні. Однак цей випадок тут просто «неймовірний». Старий iPhone 11 2019 просто перевершив Galaxy S22 в бенчмарках.

Старий iPhone 11 швидше, ніж Galaxy S22

Раніше ми дізналися, що Galaxy S22 Ultra та S22+ випереджають решту Android-смартфонів. Проте обидва вони поступаються iPhone 13 Pro Max із чіпом Apple A15 Bionic. Однак ніщо не підготувало нас до того, що ми побачимо.

Ще один орієнтир щойно з’явився і показує, що нещодавно випущена 4-нм SoC Exynos 2200 у Galaxy S22 поступається A13 Bionic. Для тих, хто не знає, iPhone 11 та iPhone SE поточного покоління – це два пристрої, які використовують цей конкретний чипсет. Зараз iPhone 11 досить застарів, а Galaxy S22 зараз доступний для попереднього замовлення.

Сам по собі Benchmark не може визначити, чи краще iPhone, але все ж таки говорить багато про що. Просто божевілля бачити, як чипсет 2019 знищує Exynos 2200 2022 року. Фактично, Exynos 2200 в останні тижні був оточений суперечками. Нещодавні повідомлення припускають, що Samsung поспішила з випуском Galaxy S22 і страждає від багатьох проблем. Зважаючи на все, чипсет не оптимізований належним чином, або принаймні пристрій не оптимізований.

Exynos 2200 і Galaxy S22 мають серйозні проблеми

Є повідомлення, що Exynos 2200 перегрівається, а варіанти із ним страждають від зниження продуктивності. Звичайно, Samsung може розв’язати цю проблему або принаймні звести її до мінімуму за допомогою оновлення програмного забезпечення. Тепер найкраще, що можуть зробити покупці, це уникати Exynos 2200. У деяких випадках відмова від цього чіпа означає перепустку всієї серії Galaxy S22. Зрештою, Samsung продає ці варіанти на регіональному рівні. Деякі країни отримують Exynos 2200, інші — варіант Snapdragon 8 Gen 1. Останній здається більш оптимізованим.

Як тільки перші пристрої надійдуть користувачам, ми зможемо визначити, наскільки проблематичним може бути цей чипсет. Подивимося, чи iPhone 11 як і раніше перевершуватиме цей пристрій після пари виправлень.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua