Ілон Маск побудує 10-кілометровий кільцевий тунель

Ілон Маск – це не просто ім’я, а наймодніший термін у цьому світі технологій. Розум, що стоїть за успішними компаніями, такими як Tesla та SpaceX, постійно перебуває в заголовках з різних причин. Тепер він знову краде заголовки цього разу в новинах, пов’язаних з Boring Company. Згідно з нещодавнім звітом від Electrek, Ілон Маск та його компанія Boring щойно представили пропозицію щодо перспективного та складного проєкту кільцевого тунелю завдовжки 6 миль (майже 10 км) у Маямі. Якщо воно отримає зелене світло, це стане другим повномасштабним комерційним розгортанням транспортної системи.

Нова мета Ілона Маска та Boring Company — Маямі

Для тих, хто не знає, система Loop від Boring Company складається з тунелів, якими електромобілі Tesla переміщуються на високій швидкості між станціями для перевезення людей у ​​межах міста. Першим розгортанням такого масштабу стала Loop конференц-центр Лас-Вегаса. Він складається з тунелю завдовжки 1,5 милі (2,41 км) із трьома зупинками у великому конференц-центрі міста. Це може бути невеликий тунель, але ми очікуємо, що найближчими роками він побільшає. Фактично, Лас-Вегас схвалив розширення Loop, щоб з’єднати всю смугу та аеропорт. The Boring Company вже завершила першу частину розширення першого казино.

Скучная компания

Після завершення кільцевий тунель у Лас-Вегасі стане першим кільцевим тунелем, що охоплює весь центр міста. В результаті Boring Company хоче піднятися вище, в цьому випадку Маямі. Наступний проєкт Ілона Маска йде в місто Маямі, і ми не думаємо, що план включає не що інше, як повноцінний комерційний центр. Зважаючи на все, місто вже веде переговори з компанією. Проте офіційна пропозиція просуває справу далі.

Нижче ви можете побачити карту поточної пропозиції компанії Boring по новому кільцевому тунелю:

Очевидно, що проєкт матиме високу вартість і вимагатиме великих інвестицій. Згідно зі звітом, загальний обсяг інвестицій становить від 185 до 220 мільйонів доларів. Хоча це може здатися високою ціною, вона становить частину вартості будь-якої іншої подібної транспортної системи, наприклад, метро, ​​яке було однією з найпопулярніших транспортних систем у сучасну епоху.

Комісар Північного Майамі-Біч Міхал Джозеф заявляє, що новий кільцевий тунель може полегшити рух у місті. Насправді у Маямі пробки на дорогах стали проблемою.

За даними Boring Company Ілона Маска, на реалізацію проєкту піде три роки. З усім тим, це все ще вимагає схвалення регулювальних органів. Місто, безумовно, хоче вийти за рамки проєкту, але все ще має переконати в цьому регіональний уряд, уряд штату та федеральний уряд. Зрештою, фінансування має надходити з будь-якої з цих частин.

Хоча це перспективний проєкт, ми ще маємо побачити, чи вдасться компанії та місту впоратися з адміністрацією. Особливо після багатьох проблем, пов’язаних з Tesla останнім часом, таких як несподіване гальмування та спірне, але кумедне використання Boombox.

Так само все ще є деякі сумніви, коли йдеться про ефекти, спричинені Loop. Проте Ілон Маск вже давно обіцяв повномасштабну симуляцію того, як це зменшить трафік. На жаль, він не надав його.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua