Байден використовує спеціальний iPhone

Нещодавно американський президент Джо Байден попередив, що існує високий ризик вторгнення Росії в Україну через кілька днів. «Я відчуваю, що це відбудеться протягом найближчих кількох днів», — сказав він головному кореспонденту Білого дому ABC News Сесілії Веге, залишаючи Білий дім для поїздки в Огайо.

Отже, після поїздки до Огайо президента Байдена було помічено з iPhone, на задній панелі якого красується спеціальна золота президентська печатка. Хоча немає інформації про те, хто був з іншого боку дзвінка, важливі дзвінки зі світовими лідерами зазвичай відбуваються по захищеній лінії. Печатка на задній панелі iPhone говорить “Печатка президента Сполучених Штатів Америки” і може бути призначена тільки для зовнішнього вигляду, але також може означати, що конкретний пристрій відповідає необхідним стандартам безпеки для використання POTUS.

Президент Байден

Стандарти високої безпеки

Нагадаємо, що були повідомлення, що Даг Емхофф, чоловік віцепрезидента Харріс, не може надсилати текстові повідомлення своїй дружині з міркувань безпеки. Пара тепер має переписуватись через своїх помічників. Ось як серйозно уряд ставиться до можливості комунікаційного вторгнення.

Білий дім не вірить Росії, що вона виводить війська від кордону з Україною. Союзники за Північноатлантичною угодою та Білий дім наполягали на тому, що загроза все ще неминуча.

У президента було два смартфони у лівій руці, коли він вийшов із Marine One. Він відсалютував морпіха біля вертольота правою рукою, перш ніж відповісти на дзвінок за спеціальним iPhone. Однак, ми знаємо, що програмне забезпечення iOS є пропрієтарним, тому ми можемо тільки здогадуватися про те, як працює цей телефон, пропонуючи першокласні функції безпеки для POTUS. Чи має Apple встановлене спеціальне програмне забезпечення з високим рівнем безпеки чи уряд США використовує власний VPN? Можливо, їхні власні безпечні програми? Тільки вони зможуть відповісти на це.

айфон

Президент Байден наполягає на неминучості війни між Росією та Україною

Через погіршення ситуації у Східній Європі президентові довелося здійснити поїздку, оскільки США готуються до війни вздовж кордону України з Росією. Приземлившись на корабельнях у Лорейні, штат Огайо, Байден зустрів схвальні вигуки та оплески. Він сказав: «У таких місцях, як Лорейн, було багато гордих вчорашніх днів, тепер у них буде світле завтра завдяки всім вам». Звичайно, ви могли чути цю цитату раніше, вона належить Тоні Моррісон, яка народилася в Лорейні.

Виїжджаючи з Вашингтона, Байден попереджає про вторгнення Росії до України. Він стверджує, що шанси “дуже високі”, і підтвердив, що це може статися “протягом наступних кількох днів”. Він сказав: «У нас є підстави вважати, що вони беруть участь в операції під хибним прапором. Ми маємо всі ознаки того, що вони готуються напасти на Україну».

Байден стверджує, що його недовге перебування (близько 20 хвилин) в Огайо пов’язане із погодою. Він також жартома сказав, що «в Європі зараз щось відбувається».

Повертаючись до «особливого iPhone», про яке йдеться у цій статті, найімовірніше, це безпечна лінія. Щит ззаду, мабуть, прикриває спеціальні модифікації, що блокують будь-які спроби злому. Однак, ми не можемо так багато сказати про безпеку цього iPhone.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua