Перший додаток для контролю доставки інсуліну, схвалений FDA

В даний час технології впроваджуються у різні аспекти життя, щоб спростити життя. Коли справа доходить до здоров’я, необхідно виявляти особливу обережність, оскільки йдеться про життя людей. Якщо це полегшує надання медичної допомоги і є безпечним, його необхідно використовувати. Однак не раніше одержання відповідних дозволів від відповідних органів. Згідно з останніми повідомленнями, Управління санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) схвалило додаток для допомоги в доставці інсуліну. Це перший схвалений додаток для доставки інсуліну.

инсулин

Розробник програми, Tandem Diabetes Care, нещодавно оголосив, що його мобільний додаток t:connect має дозвіл FDA для використання. За допомогою інсулінової помпи t:slim X2 програма може допомогти користувачам контролювати болюсну подачу інсуліну.

У заяві для преси про це заявив генеральний директор Tandem Джон Шерідан.

«Ця роздільна здатність FDA ще раз підтверджує нашу відданість інноваціям та діабетичній спільноті, надаючи одне з найбільш потрібних поліпшень функцій… зі своєю помпою, а можливість зробити це за допомогою програми для смартфона пропонує зручне та дискретне рішення».

За допомогою цієї програми користувачі t:slim X2 можуть віддалено активувати помпу. Це дозволяє дуже обережно поводитись з діабетиками, коли пацієнти отримують свої дози інсуліну. Ця програма буде доступна як на Android, так і на iOS. Таким чином, не має значення, до якої платформи ви належите, ви можете мати доступ до програми.

Додаток для доставлення інсуліну – гарний крок уперед у боротьбі з діабетом

Додаток також може допомогти користувачам підтримувати рівень глюкози під час їжі, скасовуючи або програмуючи рівні інсуліну під час їжі. Якщо ви власник at:slim X2, вам не потрібно платити додаткову плату за помпу. Ви отримаєте безкоштовне оновлення програмного забезпечення для помпи. Це робить його сумісним із програмою t:support.

За даними Tandem Diabetes Care, станом на 2020 рік вона мала не менше 200 000 клієнтів. Це показує, що його рішення є досить популярними. З офіційним схваленням заявки, заступництво Тандема, ймовірно, збільшиться.

Діабет – це хронічне захворювання, яке вимагає правильного лікування, інакше воно може призвести до смерті. Багато хто називає діабет «тихим убивцею», тому що ускладнення можуть не виявитися, поки не стане пізно. За даними Центрів з контролю та профілактики захворювань, другий рік поспіль (2020 та 2021) кількість смертей, пов’язаних з діабетом, перевищує 100 000 осіб.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 2.33 з 5 )
GizChina.Com.Ua