Flutterwave з Нігерії: Стартап вартістю 3 мільярди доларів

В Африці не так багато технологічних компаній і континент їх не відомий. Проте є кілька гідних африканських фінансових технологічних компаній, які процвітають. Згідно з останніми повідомленнями, фінтех-стартап з Нігерії Flutterwave зараз є найбільшим і найціннішим фінтех-стартапом в Африці. Це відбувається після того, як компанія отримала фінансування серії D у сумі 250 мільйонів доларів. Два нігерійці (Олугбенга Агбула та Ійінолува Абоеджі) заснували Flutterwave зі штаб-квартирою в Сан-Франциско, США. Компанія надає безліч послуг, включаючи випуск та управління картами, гнучкі кредити тощо.

Флаттервейв

Через вищу швидкість інтернету і ширше використання смартфонів в Африці африканський ринок платежів переживає бум. Flutterwave використовує цей бум для розвитку свого бізнесу. Ще в березні 2021 року компанія залучила 170 мільйонів доларів у рамках раунду серії C під керівництвом Tiger Global та Avenir. Це підвищило оцінку компанії до 1 мільярда доларів. Компанія стверджує, що угода не лише збільшить зростання шляхом злиття та поглинання, але й прискорить залучення клієнтів на чинних ринках. З іншого боку, це полегшить розробку продукту.

Flutterwave обслуговує майже мільярд компаній по всьому світу

З моменту свого створення у 2016 році Flutterwave опрацювала понад 200 мільйонів транзакцій на суму понад 16 мільярдів доларів. Нині компанія обслуговує щонайменше 900 000 підприємств по всьому світу.

Співзасновник Flutterwave, Агбула сказав:

«Наша історія — це історія стійкості та наполегливої ​​праці. Наше зростання зараз обумовлене підтримкою наших клієнтів, наших партнерів, банків, громадськості, регуляційних органів і, що важливо, наших людей… Ми вирішили створити платформу, яка спрощує платежі для всіх, і сьогодні наші рішення використовуються у всіх країнах. земну кулю, щоб поєднати африканців зі світом і мир з африканцями… Ми раді, що інвестори вірять у нас і нашу історію і вкладають свої ресурси у цю віру».

Метт Левінсон, партнер B Capital, сказав:

«В B Capital ми прагнемо підтримувати компанії поколінь з широким потенціалом платформи… На додаток до того, що вони стали провідним процесором корпоративних платежів на континенті, Flutterwave з карколомною швидкістю впроваджує інновації з новими рішеннями фінтех для великих корпорацій, малого та середнього бізнесу та потреб. Я мав задоволення підтримувати цю команду світового класу з 2017 року і дуже радий тому, що B Capital лідирує в їхній серії D».

Левінсон також вважає, що Flutterwave може стати домінівною платіжною платформою в Африці.

Девід Глінн, керуючий партнер Glynn Capital, додає:

«Ми вважаємо, що цифровізація платежів у всьому світі є однією з найбільших та найважливіших тенденцій у галузі технологій… Бувши інвесторами Flutterwave з 2017 року, ми були в перших рядах, спостерігаючи, як Flutterwave зарекомендувала себе як провідна платіжна компанія в Африці. сприяє впровадженню безпроблемних цифрових платежів як продавців, так споживачів».

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua