ColorOS: Активних користувачів понад 500 мільйонів

Раніше сьогодні, ColorOS у Weibo оголосила, що станом на 31 січня 2022 року кількість активних користувачів ColorOS у всьому світі перевищила 500 мільйонів на місяць. Враховуючи 500 мільйонів користувачів ColorOS у порівнянні з 4 мільярдами користувачів смартфонів по всьому світу, кожна восьма людина у світі використовує ColorOS. Це скін Android є операційною системою, що настроюється, на базі Android, випущений Oppo. Варто зазначити, що в листопаді минулого року Oppo офіційно випустила нову ColorOS 12. За словами компанії, користувачі можуть використовувати цю систему протягом 36 місяців без будь-яких затримок. ColorOS 12 також поставляється з Smooth Engine 2.0 та Quantum Animation Engine 3.0.

Ще одним важливим моментом з погляду функцій є міжекранне з’єднання. Після того, як мобільний телефон із ColorOS 12 встановить з’єднання з комп’ютером, комп’ютер зможе керувати мобільним телефоном. Крім високошвидкісної взаємної передачі до 45 м/с, можна також редагувати дані мобільного телефону прямо на комп’ютері.

Що стосується дизайну інтерфейсу користувача, ColorOS 12 використовує новий ідентифікатор дизайну без полів та акрилові значки. Водночас представлена ​​нова карта швидкого перегляду. Ця функція може показувати ключову інформацію про пов’язані програми в режимі реального часу у вікні картки.

ColorOS

Що стосується безпеки та конфіденційності, ColorOS 12 підтримує захист повідомлень від підгляду, визнаний у галузі захист конфіденційності, конфіденційне нагадування про виклик дозволу та покращене управління дозволами.

Станом на 31 січня понад десяток моделей було оновлено до офіційної версії ColorOS 12, а в лютому буде випущено ще більше моделей.

План оновлення загальнодоступної бета-версії:

  • 16 лютого 2022 р.: Oppo K9 Pro 5G
  • 17 лютого 2022 р.: Oppo Reno4 SE 5G
  • 24 лютого 2022 р.: Oppo Find X3 Pro Photographer Edition
  • 28 лютого 2022: Oppo Reno3 Pro 5G, Reno3 Vitality Edition, Reno3 Pro 5G Classic Blue Custom Edition, K7

План оновлення офіційної версії:

  • 22 лютого 2022 р.: Oppo Reno5 K 5G, K9 5G, A93 5G
  • 23 лютого 2022 р.: Oppo A72 5G
  • 24 лютого 2022 р.: OnePlus 9R 5G
  • 28 лютого 2022 р.: Oppo Ace2, Ace2 EVA Limited Edition

Офіційне оголошення OxygenOS 13: об’єднання з ColorOS

У нещодавньому оголошенні OnePlus представляє свою систему нового покоління OxygenOS 13. У вересні минулого року OnePlus оголосила про злиття OxygenOS та ColorOS від Oppo. Нова уніфікована операційна система буде поєднувати дві операційні системи: швидку і просту OxygenOS зі стабільністю і широкими можливостями ColorOS. Проте компанія не розкрила назву нової операційної системи.

Офіційно оголошене ім’я OxygenOS 13 не нагадує нове ім’я. Крім того, це не відповідає попереднім планам компанії. Остання версія OxygenOS 12 вийшла в грудні минулого року і працює поверх Android 12. Ця система також пропонує кілька функцій, включаючи покращені значки, трирівневий регульований темний режим та багато іншого.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 3.33 з 5 )
GizChina.Com.Ua