WhatsApp для iOS: Прослуховувати голосові повідомлення поза чатом

Близько місяця тому WhatsApp почав тестувати можливість прослуховування голосових повідомлень поза чатом, в якому вони були отримані. Сьогодні месенджер надав доступ до цієї функції всім користувачам WhatsApp для iOS.

WhatsApp для iOS тепер дозволяє прослуховувати голосові повідомлення поза чатом

Версія програми 22.4.75 дозволяє відтворювати голосові повідомлення та аудіофайли поза чатами. При цьому користувач може почати прослуховування аудіоповідомлення, перейти на інший чат і вести в ньому бесіду, не перериваючи прослуховування аудіофайлу. Це закріпить міні-плеєр у верхній частині екрану. Це дозволить вам призупинити, відновити або закінчити прослуховування звуку.

Ще одним нововведенням WhatsApp 22.4.75 стала функція відображення фотографії профілю відправника повідомлення у повідомленні на екрані блокування iOS. Ця функція вже давно доступна користувачам таких програм, як Twitter і Slack.

Отже, WhatsApp 22.4.75 тепер доступний App Store для всіх користувачів. Зазначається, що описані функції можуть бути доступні не відразу, оскільки WhatsApp поступово впроваджує їх.

Останні оновлення месенджера

Команда, що стоїть за популярним додатком для обміну повідомленнями WhatsApp, була змушена відмовитися від свого нещодавнього нововведення в інтерфейсі програми під градом критики з боку користувачів.

Нещодавно WhatsApp оновив відображення списку контактів. Однак користувачі не оцінили цю функцію та розкритикували її в мережі. Серед найпопулярніших відгуків про оновлення: “Це жахливо”.

Буквально за останні кілька днів користувачі WhatsApp набули нового вигляду свого списку контактів. У редизайні з’явилися нові опції «Часто контактовані» та «Недавній чат», і це була зміна, яка пройшла не дуже добре.

У новій бета-версії WhatsApp для Android список контактів повертається до свого попереднього відображення. Це оновлення може бути отримано всіма користувачами через деякий час.

Як стало відомо, Google збирається ввести обмеження на резервне копіювання розмов у WhatsApp при прив’язці до чинного облікового запису Google Drive. Також, згідно WABetaInfo, вони виявили докази того, що на облікові записи Google Диска будуть накладені поки що невідомі обмеження. Це має сенс, враховуючи активне прагнення Google до створення платних облікових записів хмарних сховищ та додавання платних функцій до популярних програм, таких як Google Фото, які заохочують підписку на Google One.

Резервні копії WhatsApp зараз не враховуються при розрахунку квоти сховища Google Диску або ліміту облікового запису. Для тих, хто зберігає величезні чати з тисячами мультимедійних зображень та відео, це відмінна функція, але Google збирається видалити цей бонус.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 4 оцінки, середнє 3.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua