Південна Корея може покарати Tesla

Корейська комісія з сумлінної торгівлі (KFTC) нещодавно направила Tesla звіт про розслідування, стверджуючи, що компанія порушила Закон про сумлінне маркування та рекламу, перебільшивши пробіг таких моделей, як Model 3. Офіційний сайт компанії в Південній Кореї стверджує, що Model 3 може проїхати 528 кілометрів без заряджання. Тим не менш, KFTC зазначає, що, як тільки температура опуститься нижче точки замерзання, пробіг електромобіля може зменшитися. Це означає, що офіційний пробіг не зовсім збігається із фактичним пробігом.

Тесла

Агентство Reuters цитує офіційних осіб KFTC, котрі заявили, що KFTC розглядає можливість покарання Tesla. Це сталося після того, як розслідування показало, що компанія перебільшила продуктивність батареї деяких моделей. Агентство планує провести збори для розгляду та визначення масштабів порушень Tesla для визначення штрафів.

Крім того, KFTC також займається питанням незворотних депозитів, розміщених у мережі Tesla, щоб визначити, чи накладати на компанію штраф. Згідно з правилами покупки електроприладів у Південній Кореї, клієнти повинні внести депозит у розмірі 100 000 вон (83 долари США) при розміщенні онлайн-замовлення. Якщо клієнт скасує замовлення всередині, депозит не буде повернений.

Маск переводить в готівку акції Tesla на 22 мільярди доларів на рік

Минулого року генеральний директор Tesla Ілон Маск продав велику кількість акцій, а також продав акції для сплати податку на опціони та пожертвував акції на благодійність. Загальна вартість акцій, випущених Ілон Маск, становить близько 22 мільярдів доларів. Проте навіть після продажу такої кількості акцій Tesla у нього залишилося більше акцій, які він приписав компенсаційному пакету.

Минулого року Маск продав акцій на 16 мільярдів доларів, а в листопаді подарував 5 мільйонів акцій на суму майже 6 мільярдів доларів. Подача Tesla до Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) показала в понеділок нерозкриті благодійні організації або одержувачів. Ці розпродажі та роздачі склали 22 мільярди доларів, включаючи податки, переведення в готівку та пожертвування.

Проте Маск фактично закінчив минулий рік із великою кількістю акцій та акцій Tesla внаслідок реалізації своїх опціонів на акції. У 2012 році йому було надано 22,8 мільйона опціонів на акції. Ці опціони коштували близько 28 мільярдів доларів, коли минулої осені Маск почав продавати акції.

У 2021 році Маск продав загалом 15,7 млн ​​акцій Tesla на суму 16,4 млрд доларів. Включно з пожертвуваними акціями, він продав загалом 20,7 млн ​​акцій. Однак скориставшись опціоном, він отримав 22,8 млн акцій Tesla, що дало йому додатково 2 млн акцій Tesla станом на кінець минулого року. Зараз він володіє 172,6 мільйона акцій Tesla з часткою участі 17%, що на сьогодні робить його найбільшим індивідуальним акціонером Tesla.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 4 оцінки, середнє 3.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua