Вдвічі швидше, ніж Wi-Fi 6

Ми вже розповіли кілька новин про стандарт Wi-Fi 7. Але в чому його перевага перед своїми попередниками? Відповідно до Qualcomm, який є лідером у цій галузі, Wi-Fi 7 подвоїть пропускну здатність і швидкість (порівняно з Wi-Fi 6) і водночас удвічі скоротить затримку. Це один із найкращих описів майбутнього стандарту. Проте він матиме безліч нових функцій, які зроблять його особливим. Допустимо, Wi-Fi 7 представить потужну функцію MLO, яка дозволить створювати кілька посилань на кілька діапазонів.

Примітка. MediaTek заявила, що Wi-Fi 7 втричі швидше, ніж Wi-Fi 6. (Можливо, теоретично це буде так, як заявила MediaTek. Але на практиці швидкість Wi-Fi 7 може бути лише вдвічі вищою.)

Wi-Fi 7

Якщо ви не знаєте, яку швидкість і продуктивність приносить Wi-Fi 7, це хороший шанс зрозуміти, як змінився світ. По-перше, Wi-Fi 7 подвоїть максимальну ширину каналу (до 320 МГц) та представить модуляцію вищого порядку з 4kQAM.

Однак Wi-Fi 7 матиме ще одну ключову особливість — це можливість керувати, а значить, і оптимізувати різні доступні діапазони спектру. Це називається багатоканальною операцією (MLO). MLO дозволяє пристрою одночасно використовувати спектр на декількох каналах.

Wi-Fi 7

«Найбільш високопродуктивний варіант [for Wi-Fi 7 MLO] є високочастотним одночасним багатоканальним. Пристрій використовує кожну смугу в міру її появи та може працювати на обох одночасно, агрегуючи пропускну здатність обох. Оскільки він може працювати одночасно на кожному діапазоні, це ще краще запобігає перевантаженню та знижує затримку», — каже Енді Девідсон.

MLO може похвалитися кількома корисними функціями. Скажімо, вона не лише агрегує канали з різних діапазонів, а й встановлює зв’язок кількох пристроїв в одному діапазоні. Наприклад, якщо мережа не підтримує розподіл 6 ГГц, вони можуть користуватися швидкостями каналу Wi-Fi 320 МГц (два канали по 160 МГц). Серед регіонів, які страждають від відсутності 6-гігагерцевого спектру, слід зазначити Китай. До того, ця країна не планує йти цим шляхом. Але через Wi-Fi 7 та MLO провайдери можуть налаштувати канал шириною 240 МГц у діапазоні 5 ГГц.

Wi-Fi 7

 Нарешті, Wi-Fi 7 підтримуватиме preamble puncturing. Це дозволяє мережі Wi-Fi «вирізати» і уникати використання частини спектру, що містить сигнали, що заважають.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua