Гібридний автомобіль AITO M5 з Huawei HarmonyOS: Вже в березні

За даними китайських ЗМІ, середньорозмірний позашляховик AITO M5, розроблений Huawei спільно з SERES, з’явиться на ринку вже у березні 2022 року. Тим самим компанії підтверджують виконання запланованих термінів й обсягів постачань AITO M5.

Перший автомобіль серії AITO (Adding Intelligence to Auto) був представлений 23 грудня 2021 року. Лише за чотири дні з моменту запуску кількість попередніх замовлень інтелектуального автомобіля перевищила 6 500 одиниць. Стало відомо, що SERES пришвидшила масове виробництво AITO M5. Уже понад 1 000 споживачів протестували цей середньорозмірний позашляховик у фірмових магазинах Huawei. На сьогодні M5 доступний для тест-драйву у більш ніж 400 магазинах Huawei і понад 100 центрах SERES у 90 містах світу.

Про Huawei AITO M5

Новий AITO M5 — це розумний гібридний автомобіль з електричним і бензиновим двигунами, розроблений Huawei спільно з SERES. AITO M5 став першим у світі автомобілем, який оснащений «розумним» місцем водія та операційною системою Huawei Harmony OS. Салон виконаний у футуристичному дизайні, включно з 15,6-дюймовим екраном із роздільною здатністю 2K і підтримкою розширеного динамічного діапазону HDR, сидіннями зі шкіри Nappa, проєкційним дисплеєм доповненої реальності Huawei HUD на лобовому склі, а також звуковою системою Huawei Sound потужністю 1 000 Вт. Модель комплектується двошаровим звукоізоляційним склом, що знижує рівень зовнішніх шумів і поліпшує акустичні характеристики аудіосистеми.

Позашляховик працює на новому вбудованому картографічному сервісі Huawei Petal Maps для підтримки інтелектуальної навігації HarmonyOS Smart Cockpit, що уможливлює зручне підключення навігаційних функцій через смартфон.

AITO M5 отримав можливість наразі найшвидшої зарядки мобільних пристроїв серед усіх електромобілів: він дозволяє заряджати телефони, ноутбуки й іншу електроніку при потужності до 66 Вт дротовим шляхом, а потужність бездротової зарядки становить 44 Вт.

AITO M5 доступний у шістьох кольорах, зокрема білому (Ceramic white), зеленому (Pine frost green), сірому (Ice crystal gray), чорному (Gilt black), синьому (Mihai blue) і блакитному (Azure blue). Салон автомобіля представлений у трьох кольорах: білому (Ivory white), чорному (Polar night black) та коричневому (Agate brown).

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua