Виходить складний Google Pixel

За останні півтора роки в мережі періодично виринали чутки про те, що Google випустить власний складний смартфон. Також ходили чутки, що доладний смартфон Pixel дебютує до кінця 2021 або на самому початку 2022 року. Але відомий аналітик Росс Янг розвіяв чутки, заявивши, що компанія скасувала випуск доладного смартфона.

Складний смартфон Google Pixel

Причина проста, зрозуміла та логічна. Нібито Google не вірить у своє дітище, точніше в те, що він має сили конкурувати з Galaxy Z Fold 3. І компанія не погоджується ні на що менше, тільки успіх і жодних компромісів. Розуміючи марність своїх спроб конкурувати зі складним смартфоном, Samsung Google скасовував всі замовлення на аксесуари для Pixel Fold.

Звичайно, ніщо не заважає компанії передумати. Це саме те, що Росс Янг зараз зазначає. За його словами, у третьому кварталі 2022 року розпочнеться серійне виробництво гнучких панелей для складних Pixel. Але сам смартфон має бути представлений у четвертому кварталі. Імовірно, прем’єру слід очікувати у жовтні, звичайному для компанії місяці прем’єр.

Ходять чутки, що складний телефон Pixel буде оснащений гнучким дисплеєм із частотою 120 Гц, чипсетом Tensor, операційною системою Android 12L та подвійною задньою камерою 16 Мп + 12,2 Мп. А за своїми габаритами він повинен бути компактнішим за Galaxy Z Fold 3.

Чутки про Google Pixel Tab на Android 12L

Ходять нові чутки, що Google випустить планшет під брендом Pixel. Ресурс LetsGoDigital повідомляє, що пошуковий гігант працює над пристроєм, запуск якого спочатку планувався у жовтні минулого року. З того часу Google випустила Android 12L — версію Android 12, оптимізовану для пристроїв з великим екраном, і новинка її отримає.

За словами джерела, зараз Google формує підрозділ, який займатиметься планшетними комп’ютерами. Ресурс стверджує, що Pixel Tab стане одним із перших пристроїв на базі Android 12L. LetsGoDigital також поділився концептуальними рендерами, які, як повідомляється, ґрунтуються на патенті Google, опублікованому у вересні 2021 року.

Ми не маємо інформації про технічні характеристики пристрою, однак є всі підстави вважати, що планшет Google, якщо він дійсно буде представлений, запропонує користувачам фірмовий чипсет Tensor, створений у співпраці з Samsung. У Google не прокоментували чутки про намір подати планшет.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 3.67 з 5 )
GizChina.Com.Ua