Як продовжити термін служби батареї iPhone

Портативні цифрові пристрої, такі як ноутбуки та смартфони, легко носити з собою та використовувати. Але вони мають «недолік» — батарея. Ми не тільки повинні тримати їх зарядженими, а й згодом вони сповільнюються. Це не тільки змушує користувачів частіше заряджати свої телефони/ноутбуки, а й швидше розряджає їх. Є кілька трюків, які ви все ще можете використати, щоб продовжити термін служби батареї вашого телефону. Нещодавно Apple дала кілька порад на своєму офіційному сайті про продовження терміну служби батареї.

Як продовжити термін служби батареї телефону

По-перше, тримайте батарею подалі від екстремальних температур. Apple стверджує, що ідеальний температурний діапазон для роботи пристрою становить від 16 до 22°C. Особливо важливо тримати пристрій далеко від місць з температурою навколишнього середовища вище 35 ° C, інакше ємність акумулятора може бути необоротно пошкоджена. Так батарея більше не живитиме пристрій довгий час після зарядки.

срок службы батареи

Заряджання пристрою в умовах високої температури може призвести до його пошкодження. Коли температура батареї перевищує рекомендовану, програмне забезпечення може обмежити заряджання після досягнення стану 80%. Зберігання акумулятора навіть при високих температурах може призвести до непоправного пошкодження. При використанні пристрою в дуже холодних умовах можна помітити зниження часу автономної роботи, але це тимчасово. Коли температура батареї повернеться до нормального робочого діапазону, її продуктивність також повернеться до норми.

Apple також повідомляє, що при спільній зарядці пристроїв у захисних чохлах деяких стилів може виділятися надмірне тепло. Остання також вплине на ємність акумулятора. Якщо ви виявите, що пристрій нагрівається під час заряджання, спочатку зніміть чохол. Зокрема, для серії Apple Watch Edition переконайтеся, що чохол із магнітною зарядкою відкритий.

Якщо пристрій не використовується протягом тривалого часу, на загальний стан акумулятора впливають два ключові фактори: температура навколишнього середовища та відсоток заряду акумулятора перед зберіганням без живлення.

Рекомендації Apple

  • Не повністю заряджайте та не розряджайте пристрій. Він має бути заряджений приблизно на 50%. Якщо ви зберігаєте свій пристрій з повністю розрядженим акумулятором, акумулятор може перейти в стан глибокої розрядки, що унеможливить його перезарядження. І навпаки, якщо ви зберігаєте повністю заряджений пристрій протягом тривалого часу, ви можете втратити частину місткості акумулятора, що скоротить термін служби акумулятора.
  • Вимкніть пристрій, щоб уникнути використання батареї.
  • Зберігайте пристрій у прохолодному, не вологому місці при температурі нижче 32°C (90°F).
  • Якщо ви плануєте зберігати пристрій більше шести місяців, слід заряджати пристрій на 50% кожні шість місяців.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 4.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua