Android 13 дозволяє запускати Windows 11 на смартфоні

Минулого тижня Google випустила перший попередній перегляд Android 13 і на цей час тільки розробники можуть випробувати всі можливості нової версії зеленого робота. На перший погляд, нова версія операційної системи не схожа на велике оновлення, що пропонує дрібні зміни. Але розробникам все ж таки вдалося знайти дещо цікаве.

Розробник вебсайту та програм для Android Денні Лін з ніком kdrag0n у Твіттері продемонстрував Google Pixel 6 під керуванням Windows 11. За словами розробника, Windows 11 «придатна для використання», але апаратне прискорення графічного чіпа не підтримується. На підтвердження того, що альтернативна система працює, він виклав скриншот, що показує споживання системних ресурсів, включаючи навантаження на ЦП. При необхідності ви можете під’єднати до смартфона клавіатуру та грати у легендарний шутер Doom.

Андроид 13 Виндовс 11

Windows 11 була не єдиною операційною системою, яку розробник використав на Pixel 6. Йому також вдалося запустити на Pixel 6 різні дистрибутиви Linux, включаючи Ubuntu та Arch Linux. Як це врешті-решт буде доступно в стабільній версії Android 13, ми дізнаємося у вересні.

Android13

Хоча Android 12L все ще перебуває на стадії бета-тестування, Google нещодавно випустила першу версію Android 13. Android 13 Developer Preview 1 призначений тільки для розробників, бета-версія стане доступна для всіх пізніше, а реліз очікується восени 2022 року. Зараз нова ОС доступна для смартфонів серії Pixel – Pixel 6 Pro, Pixel 6, Pixel 5a 5G, Pixel 4a (5G), Pixel 4a, Pixel 4 XL та Pixel 4.

В Android 13 є нові теми та функції конфіденційності, нові інструменти керування мовами та, звичайно ж, безліч внутрішніх оновлень.

В Android 12 представлені теми Material You, що настроюються, з квітами, які адаптуються до шпалер. Android 13 програми можуть використовувати свої власні значки відповідно до теми, а не тільки фірмові програми Google. Такі значки набувають колірного відтінку відповідно до встановлених шпалер. Функція спочатку з’явиться на смартфонах Pixel, але Google каже, що працює із виробниками смартфонів над ширшим запуском.

Нові функції безпеки дозволяють обмінюватися фотографіями та відео за допомогою окремої програми, не вимагаючи, щоб програма мала дозвіл на перегляд усіх фотографій на пристрої. Google планує додати цю функцію на всі телефони під керуванням Android 11 і вище.

Програми також можуть виявляти точки доступу Wi-Fi та підключатися до них без необхідності дозволу на місцеперебування.

Ще одним важливим нововведенням є те, що мовні налаштування тепер можна задавати для кожної програми окремо. Це особливо зручно для багатомовних користувачів.

Google планує випустити попередні версії Android 13 для розробників протягом лютого та березня, а бета-тестування розпочнеться у квітні.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 3.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua