Tesla відключить Boombox: Відкликання автомобілів

Згідно з останнім звітом від Mashable, Tesla відкликає близько 578 607 автомобілів через функцію під назвою Boombox. Це дає змогу відтворювати певні звуки через зовнішній динамік. Функція гаразд, коли автомобілі стоять дома. Однак Boombox працював під час руху автомобіля. Це дозволяло водіям здійснювати якісь витівки або, принаймні, було одним із сценаріїв використання у дорозі. Очевидно, що ця функція не сподобалася Національній адміністрації безпеки дорожнього руху (NHTSA).

У повідомленні від 4 лютого NHTSA повідомило, що використання Boombox під час керування може заглушити звуки системи попередження пішоходів (PWS). Це означало б, що автомобіль не відповідатиме Федеральному стандарту безпеки транспортних засобів № 141. Він називається «Мінімальні вимоги до звуку для гібридних та електричних транспортних засобів». Цікаво, що НАБДД визнає, що попередження автомобіля про пішоходів може бути недостатньо гучним, тому що гучніший звук може приховати його.

Люди використовували функцію Tesla Boombox для розіграшів

Іронія в тому, що зовнішні динаміки були додані до Tesla у 2019 році, щоб відповідати стандартам системи попередження пішоходів. Потім Тесла перетворив це на кумедну функцію, яка широко використовувалася для розіграшів. Тепер компанії потрібно відключити всі вентилятори та пішоходів цим не налякаєш. Очевидно, що NHTSA має свою точку зору.

Тому Tesla відключає Boombox, коли автомобіль знаходиться в режимах Drive, Neutral та Reverse. Як сучасна компанія, що прагне змінити автомобільний сегмент, Tesla пропонує безкоштовне оновлення програмного забезпечення бездротовою мережею.

Автомобілі Tesla, зачеплені змінами, — це Tesla Model 3 з модельним роком з 2017 по 2022 рік. Tesla Model S також отримує оновлення з 2020 до 2022 року. І останнє, але не менш важливе: оновлення стосується Tesla Model Y з 2020 до 2022 року.

У зв’язаних новинах Тесла була залучена до звинувачень у переслідуванні, а також намагається адаптуватися до індійських ринків, які вимагають місцевого виробництва.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 1.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua