Huawei P40 тепер підтримує офіційне розширення пам’яті

Служба підтримки терміналів Huawei офіційно оголосила, що Серія Huawei P40 тепер приєдналася до «сервісу оновлення пам’яті». Згідно з офіційним описом обсяг оперативної пам’яті мобільного телефону можна збільшити. Моделі цієї серії включають Huawei P40, P40 Pro та P40 5G. Однак, якщо ви не в Китаї, ви не зможете отримати цю послугу. Відповідно до оголошення, ця послуга працюватиме до 31 березня, у 300+ містах по всій країні. Послуги надають понад 1900 центрів обслуговування клієнтів Huawei.

Хуавей П40 4Г

Офіційний сайт Huawei показує, що мобільні телефони, що беруть участь у заході, мають бути офіційними справжніми продуктами. Обладнання, залучене в апгрейді пам’яті, буде надіслано сервісним магазином до центру передового технічного обслуговування для апгрейду професійним обладнанням. У середньому це триватиме близько 10 днів через логістичні та транспортні фактори.

Серія Huawei P40 працює під керуванням HarmonyOS

Минулого року Huawei офіційно випустила оновлення HarmonyOS для серії Huawei P40. У серпні компанія випустила чергове оновлення, яке усуває проблему ненормальне зображення значків сигналів у рядку стану. У липні серія отримала оновлення, що оптимізує енергоспоживання та стабільність системи у деяких сценаріях. Крім того, ряд моделей Huawei та Honor тепер мають оновлення HarmonyOS 2.

Кількість користувачів HarmonyOS 2 перевищила 220 мільйонів

2 червня 2021 Huawei офіційно випустила нову систему HarmonyOS. У перший тиждень, до 9 червня, ця система вже мала понад 10 мільйонів користувачів. За два тижні ця операційна система мала понад 18 мільйонів користувачів. Після місяця оновлення HarmonyOS було більш як 25 мільйонів користувачів. До кінця липня ця цифра збільшилася до понад 40 мільйонів. Менш ніж за два місяці, станом на початок серпня, ця операційна система мала понад 50 мільйонів користувачів. Станом на 30 серпня HarmonyOS мав понад 70 мільйонів активних користувачів. Проте за кілька днів (2 вересня) компанія оголосила, що має понад 90 мільйонів користувачів.

Станом на 13 вересня кількість користувачів HarmonyOS офіційно перевищила 100 мільйонів. До 27 вересня кількість користувачів Huawei HarmonyOS збільшилась до 120 мільйонів. Станом на початок жовтня HarmonyOS 2 мав понад 150 мільйонів користувачів у Китаї. Станом на грудень 2021 Huawei офіційно оголосила, що кількість користувачів HarmonyOS 2 перевищує 220 мільйонів. Це оновлення також є найбільшим оновленням системи Huawei за її історію. Згідно з припущеннями, ця нова система Huawei буде доступна для користувачів по всьому світу наприкінці цього року.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 2.67 з 5 )
GizChina.Com.Ua