Бренд Blackberry пішов назавжди

На початку січня цього року BlackBerry нарешті вирішила офіційно припинити підтримку смартфонів. Була надія, що мобільні пристрої під маркою BlackBerry таки з’являться на ринку. А випускати їх могла американська компанія OnwardMobility, яка купила цей бренд за ліцензією.

Але вже зараз очевидно, що випуск смартфона під брендом BlackBerry не входить до планів компанії. Зважаючи на все, колись легендарна марка телефонів назавжди відправлена ​​на звалище історії. Спроба повернути його в потрібне річище не мала успіху.

OnwardMobility офіційно оголосила про відмову повертати BlackBerry до ладу. Можливо, вона переоцінила свої сили у створенні мобільного пристрою і тверезо оцінила ситуацію на ринку, де конкуренція жорсткіша, ніж будь-коли. У звіті йдеться, що “OnwardMobility не просуває проєкт після того, як його ліцензія на використання імені BlackBerry була відкликана”. Відкликання ліцензії могло бути пов’язане з рішенням канадської компанії продати портфель патентів, пов’язаних зі стільниковими мережами та мобільними пристроями.

Епоха BlackBerry закінчилася

BlackBerry KEYone

Нагадаємо, що повідомлення, що Onward Mobility візьме на себе випуск пристроїв під брендом BlackBerry, з’явилися в серпні 2020 року. Трохи пізніше стало відомо, що компанія випустить свого первістка у 2021 році та наділить його підтримкою мереж п’ятого покоління. Але в результаті Onward Mobility так і не показав жодного пристрою.

Ми прочитали всі ваші коментарі, статті, твіти, повідомлення електронної пошти та багато іншого в Facebook та LinkedIn і ми не тільки розуміємо ваше розчарування, але й щиро його поділяємо. Всі з нетерпінням чекали додаткової інформації після нашого останнього оголошення, але 2021 був справді складним роком для запуску нового телефону, не кажучи вже про те, що ми покладали великі надії і той факт, що ми хочемо зробити все правильно!

Незважаючи на те, що ми зіткнулися з різними затримками, через які ми не зможемо здійснити поставки в 2021 році, починаючи з цього місяця ми будемо надавати більш регулярні оновлення, які прояснять і дадуть відповідь на багато ваших питань про надзахищений корпоративний смартфон 5G (все ще з клавіатурою!) та виведення його на ринок.

Всі ми в OnwardMobility неймовірно вдячні спільноті лояльних користувачів за цю можливість. Для ЗМІ: ми будемо готові повідомити новини та поговорити з вами найближчим часом, і ми з нетерпінням чекаємо на це.

Ми щиро вибачаємось за наше мовчання і щиро дякуємо вам за терпіння. А поки що, ми бажаємо всім здорового початку Нового року!

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 4 оцінки, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua