На Tesla подали до суду: Расова дискримінація та домагання

Вчора, як повідомив Wall Street Journal, регулювальне агентство Каліфорнії подало позов проти Tesla Inc. Остання звинувачується в расовій дискримінації та домаганнях.

Позов, поданий Департаментом справедливого працевлаштування та житлового будівництва Каліфорнії, стосується проблем на робочому місці на заводі Tesla у Фрімонті.

Тесла Калифорния

DFEH каже, що вони отримали сотні скарг від робітників. Таким чином вони знайшли докази того, що «завод Tesla у Фрімонті — це місце, де чорношкірі робітники страждають від расових образ» і не тільки.

Тесла не приймає звинувачення

Хоча компанія відповіла не відразу, у своєму блозі вона розкритикувала розслідування агентства захисту цивільних прав. Зокрема в ньому йдеться, що «Tesla рішуче виступає проти всіх форм дискримінації та утисків та має спеціальну групу по роботі зі співробітниками, яка відповідає на всі скарги та розслідує їх».

Тесла Калифорния

Щоб урятувати ситуацію, в тому ж повідомленні в блозі компанія Ілона Маска розповіла про свою роль у Каліфорнії. «Tesla також є останнім виробником автомобілів, що залишився в Каліфорнії. На заводі у Фрімонті працюють представники більшості та меншості, і він забезпечує найбільш високооплачувану роботу в автомобільній промисловості для більш ніж 30 000 каліфорнійців», — йдеться у повідомленні компанії. Ось чому вона вважає судовий позов «несправедливим та контрпродуктивним».

До речі, минулого року компанія перенесла штаб-квартиру до Техасу з Каліфорнії. Але вона, як і раніше, виробляє в Каліфорнії величезну кількість своїх автомобілів.

У будь-якому випадку позов не є безпідставним. За даними Департаменту справедливого працевлаштування та житлового будівництва, керівники та менеджери Tesla ображають чорношкірих робітників компанії. Один із чорношкірих співробітників сказав, що чув расистські образи від 50 до 100 разів на день. Крім того, їхні менеджери доручали їм фізично складніші ролі. Дивлячись на звіти Tesla, бачимо, що чорношкірі співробітники становлять 10% робочої сили США і 4% людей на керівних посадах.

Цікаво, що це перший випадок. Минулого року федеральне журі в Сан-Франциско встановило, що Tesla змушувала чорношкірого співробітника працювати в расово-ворожому робочому середовищі. В результаті Tesla довелося виплатити понад 137 мільйонів доларів як компенсацію.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 3.33 з 5 )
GizChina.Com.Ua