Міні-ПК Chuwi LarkBox X із процесором Ryzen 7 у продажу за $399

Chuwi випустили свій другий міні-ПК на базі процесора AMD на початку лютого і назвали його LarkBox X. Модель успадковує компактний розмір та дизайн серії LarkBox, маючи розміри всього близько 5*5*2 дюймів. До нього можна під’єднати до трьох 4K моніторів, він оснащений гігабітним мережевим портом, що робить його компактним і пристосований для різних сценаріїв. І ціна теж не кусається!

Chuwi LarkBox X оснащений процесором AMD Ryzen 7 3700U з максимальною тактовою частотою 4,0 ГГц, архітектурою Zen+ та TDP 15 Вт. Варто відзначити, що завдяки видатному фізичному дизайну та чудовому управлінню температурним режимом LarkBox X збільшує фактичний пік TDP Ryzen 7 3700U до 25 Вт, забезпечуючи стабільну та високопродуктивну продуктивність для різних програм. Крім того, він оснащений графічним ядром Radeon Vega 10, яке може без проблем запускати навіть найпопулярніші онлайн-ігри.

Судячи з перших тестів, продуктивність приблизно на 27,78% вище, ніж у порівняльного процесора Intel, Core i7-8550U. І це особливо помітно при редагуванні фотографій PS, моделюванні в 3ds Max та візуальній віртуалізації у медицині. LarkBox X — ідеальний варіант як домашній медіацентр, офісний ПК, система цифрових вивісок і легкий ігровий і розважальний пристрій завдяки конфігурації інтерфейсу «все в одному».

Він містить:

  • -HDMI 2.0
  • -DisplayPort
  • -1 x USB Type-C (Full function)
  • -Dual Gigabit Ethernet RJ45
  • -4x USB 3.0 Type-A ports
  • -1 x mic input
  • -1 x audio line output
  • -AC Wi-Fi 5+ Bluetooth 4.

ЛаркБокс Х

LarkBox X також має можливі слоти для апаратного оновлення за допомогою двоканальної пам’яті для DDR4 3200 МГц SO-DIMM до 32 ГБ. Або інтерфейс оновлення твердотілового накопичувача PCIe 3.0 M.2 для додаткового сховища. Але найкраще має свою ціну, тому що це зараз доступний в магазині Amazon всього за 399 доларів США. Для цікавіших моделей міні-ПК ви також завжди можете відвідати офіційний сайт Chuwi й ви не будете розчаровані.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 2.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua