Microsoft готує ноутбук зі Snapdragon 8cx Gen 3

Apple остаточно встановила новий стандарт для ноутбуків та комп’ютерів загалом, випустивши свій перший процесор власного виробництва Apple M1. Компанія відмовилася від процесорів Intel на своїх ноутбуках та комп’ютерах на користь чипів на базі ARM. Хоча ми не думаємо, що комп’ютери x86 зникнуть протягом найближчих кількох років, ми бачимо, що все більше і більше виробників розглядають нову лінійку продуктів з чипами на базі ARM. Однак не всі з них підуть на шляху Apple зі створення власного чипа. Натомість вони покладатимуться на сторонніх виробників систем на кристалі, таких як Qualcomm. Згідно з новим звітом, Microsoft готує новий ноутбук із найновішим процесором Snapdragon 8cx Gen 3.

Microsoft — один з найбільших конкурентів Apple у США та у всьому світі. Компанія, що стоїть за Windows, також хоче створити міцну екосистему комп’ютерів на базі ARM, і для цього співпрацює з Qualcomm. Мати чипів Snapdragon має досвід роботи з процесорами на базі ARM та останніми роками інвестує у серію Snapdragon 8cx для комп’ютерів. Qualcomm хоче розширити свою присутність на ринку комп’ютерів, і Microsoft, безумовно, є ідеальним партнером для цього.

Новий ноутбук Microsoft Surface на базі ARM із чипсетом Snapdragon 8 Gen 3

Майбутній ноутбук Microsoft пройшов тест Geekbench з OEMVL Product Name EV2. Цікаво, що це гучне ім’я відповідає попереднім назвам пристроїв Surface. Тим часом позначення “EV2” передбачає, що продукт вже знаходиться на стадії апаратного тестування. На цьому етапі виробник тестує обладнання, щоб переконатись у відсутності збоїв. Після цього етапу буде закінчено зовнішнє та внутрішнє оформлення. В результаті ми можемо сказати, що комп’ютери Microsoft на базі процесора Snapdragon 8cx 3 не повинні сильно відставати від релізу.

Відповідно до тесту Geekbench, процесор Snapdragon може конкурувати з процесорами Intel та AMD потужністю 25 Вт. Принаймні коли йдеться про багатоядерну продуктивність. Процесор набирає 1005 балів у одноядерних тестах та 5574 бали у багатоядерних. Коли доходить до одноядерної продуктивності, Snapdragon 8cx 3, схоже, все ще відстає від конкурентів. У будь-якому випадку є ще місце для покращення, тому що це не готовий продукт.

А поки що ми повинні перетравити цю інформацію з часткою скептицизму. Microsoft знаходиться на стадії тестування, і продукт має з’явитися ще за кілька місяців. Ми припускаємо, що він буде частиною лінійки Surface і поставлятиметься з Windows 11 прямо з коробки, як ясно передбачає Geekbench.

Windows, як і раніше, грає велику роль у загальному доході компанії. Нова операційна система компанії стане важливим кроком для компанії в напрямку комп’ютерів на базі ARM. У нещодавній розробці бренд вирішив не обмежувати використання сторонніх програм у своїй ОС.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua