Google випустила Android 13

Найперші подробиці про нову систему з’явилися ще в грудні, але тепер Android 13 стає реальністю. У Google учора вийшла перша попередня версія зеленого робота для розробників. Отже, власники Pixel 4, Pixel 4 XL, Pixel 4a, Pixel 5, Pixel 5a, Pixel 6 і Pixel 6 Pro, які бажають спробувати Tiramisu (ця кодова назва цієї версії), можуть зробити це, перейшовши за посиланням у Джерело, але завжди маючи на увазі, що, звичайно, буде ще неповний та нестійкий досвід.

Нові функції Android 13

Поки рано говорити про те, що ми побачимо у фінальній версії: невипадково йдеться про попередню версію для розробників, яка є збіркою, призначеною для того, щоб розробники могли почати роботу над Android 13 шляхом тестування. їхні програми.

Однак судячи з того, що ми бачимо сьогодні, Google має всі наміри й далі розширювати підхід, прийнятий в Android 12, за допомогою Material You, і в розробці є можливість розширення палітри адаптивних кольорів — ті, які пропонуються, засновані на фоні. вибраний користувачем. І не тільки для піктограм системних програм, але й для всіх програм, що створює набагато більш послідовний та одноманітний візуальний досвід, який також буде включати покращену анімацію та ефекти.

У цьому першому попередньому перегляді Android 13 для розробників можна помітити селектор неопублікованих фотографій та відео, що дозволяє вам ділитися з програмою доступом тільки до певного контенту; а не до всієї галереї мультимедійних файлів на вашому пристрої. Щоб увімкнути цю функцію, розробникам потрібно використовувати API Photo Picker.

Проте щодо конфіденційності, ще одна нова функція стосується пошуку найближчих пристроїв Wi-Fi. Більше не буде потреби в програмах, яким потрібно знаходити пристрої Wi-Fi в навколишньому просторі, також отримувати доступ до даних GPS, тобто до розташування. Також є можливість простішим способом встановити мову, відмінну від мови за замовчуванням, для окремих програм, а також більший потік оновлення функцій через Google Play, що дозволить мати можливість використовувати такі функції, як селектор фотографій користувачам, які використовують старіші версії Android.

Перша бета-версія з’явиться у квітні

Google також поділився графіком, який призведе до випуску стабільної версії Google Android 13 з першою бета-версією, запланованою на квітень, і досягнення стабільності платформи в період з червня по липень 2022 року. Однак, досі немає точних вказівок на остаточний випуск.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua