Двофакторна аутентифікація Google: Зломів менше на 50%

Google вже дуже давно пропонує користувачам можливість включити двофакторну аутентифікацію (2FA), але тільки в 2021 році компанія оголосила, що включить цю стандартну функцію для 150 мільйонів користувачів. Рішення виявилося дуже вдалим: за статистикою компанії, кількість зламів облікових записів, що беруть участь у проекті, скоротилася вдвічі.

Двофакторна аутентифікація Google знижує кількість зломів на 50%

«У 2021 році ми автоматично активували двоетапну автентифікацію для більш ніж 150 мільйонів людей. В результаті кількість скомпрометованих облікових записів зменшилася на 50%» йдеться в заяві Google.

Двофакторна автентифікація дозволяє захистити доступ при авторизації крім облікового запису та пароля за допомогою одноразових кодів із СМС або спеціальної програми. Навіть якщо хакер дізнався пароль та інші дані облікового запису, йому було б набагато складніше отримати доступ до нього без спеціальних комбінацій цифр та/або символів, що надсилаються користувачеві щоразу, коли він намагається увійти в систему.

Хоча багато людей дратує додаткові заходи безпеки, часто це дійсно допомагає захистити обліковий запис від зловмисників і дає їм час підняти тривогу, якщо хтось спробує зламати його. Можливість злому завжди залишається, але здебільшого фахівці з інформаційної безпеки рекомендують активувати цю функцію. Варто повторити, що статистика Google стосується лише облікових записів, які автоматично отримали підтримку двофакторної автентифікації минулого року.

Двухфакторная аутентификация Google

На додаток до цього, Google анонсувала нові інструменти, що дозволяють користувачам залишатися захищеними та безпечними в Інтернеті.

Безпека в Інтернеті за допомогою Google

  • Додатковий захист для користувачів із високим рівнем ризику: Ми є найкращим вибором для користувачів із високим рівнем ризику, таких як працівники виборчих комісій; журналісти та правозахисники. Напередодні проміжних виборів у США, що відбудуться у 2022 році, ми розширюємо наші зусилля щодо захисту цих користувачів з високим рівнем ризику. Ми об’єдналися з організаціями всього політичного спектра, щоби створити проєкт безпеки кампанії; надання організаціям інструментів для навчання кандидатів та працівників виборчих кампаній щодо того, як залишатися в безпеці в Інтернеті. Групи включають Ветеранів, Колективне майбутнє, Мережа громадського лідерства жінок; LGBTQ Victory Institute, Центр американських ідей, Університет Сан-Франциско, Emerge, Latino Victory та інші. Це буде ґрунтуватися на нашій поточній роботі з Defending Digital Campaigns, USC Election Cybersecurity Initiative та Cybersecurity for State Leaders.
  • Пропонуємо розширений безпечний перегляд на рівні облікового запису: У наступному місяці; ви зможете вибрати розширену функцію безпечного перегляду на рівні облікового запису Google, яка забезпечує найповніший захист від загроз, з якими ви стикаєтеся в Інтернеті. Незабаром ви зможете увімкнути цей параметр під час проходження перевірки безпеки або вручну в налаштуваннях облікового запису.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua