Twitter регулюватиме швидкість відео в 0,25~2 рази

В даний час користувачі Twitter можуть створювати лише 140-секундні відеоролики, і розробник не планує послаблювати обмеження. Проте незабаром Twitter підтримуватиме відтворення відео на подвійній швидкості. Twitter офіційно оголосив, що деякі користувачі Android та Інтернету тестують функцію відтворення відео з подвоєною швидкістю. Крім того, ця нова функція дозволить регулювати швидкість відтворення у відео/голос налаштуваннях. При відкритті відео в Твіттері, натисніть кнопку налаштувань у верхньому правому куті, щоб налаштувати різні швидкості відтворення. від 0,25 до 2x.

Представник Twitter Джозеф Нуньєс сказав The Verge, що відтворення з подвоєною швидкістю працюватиме для відео Twitter, голосу, відео в особистих повідомленнях та відео в реальному часі, залежно від платформи. Є офіційні плани розширення цієї функції до версії iOS. Крім того, Twitter також додасть підтримки автоматичних субтитрів для відео. Субтитри автоматично вмикаються для відео без звуку. Субтитри будуть доступні більш ніж 30 мовами, включаючи англійську, китайську, хінді, іспанську, японську та інші. Субтитри будуть відображатися мовою оригіналу, якою було завантажено відео, в даний час немає можливості перекладати субтитри.

Майбутня функція «Довга стаття»

За останні кілька місяців компанія внесла низку змін. Хоча обмеження на кількість твітів було ослаблене, обмеження 280 символів не було знято. Проте недавній витік показує можливий наступний крок компанії. За словами інженера, код Twitter має функцію під назвою «TwitterArticles».

картинка.png

Неясно, що це буде за функція, але ясно, що Twitter також представить нову функцію, таку як «Довгий Weibo». Для “Довгого Weibo” це дозволяє людям писати статті з довшими словами. Представник компанії дав розпливчасту заяву електронною поштою, але не став це заперечувати. Він заявив, що компанія «завжди шукає нові способи допомогти людям розпочати розмову та брати участь у ній».

Користувачі Twitter можуть використовувати NFT як аватари

Згідно з повідомленнями, користувачі Twitter тепер можуть використовувати NFT як особисті аватари для своїх облікових записів. Для того, щоб дозволити більшій кількості користувачів показувати цифрове мистецтво та заохочувати людей підписуватись на свій підписний продукт Twitter Blue.

Аватары NFT в Твиттере

Підписка на Twitter Blue коштує 2,99 долара на місяць, і її учасники можуть вибрати NFT зі свого гаманця як аватара. Після того як користувач купує NFT, буде отримано право власності на цифрове зображення і воно буде записано в блокчейні. Підтверджені NFT показуватимуться у профілях користувачів у вигляді шестикутників, а не вихідних кіл.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua